نهاوند رکوردار بیشترین میزان بارش در استان

تاریخ انتشار پست : 1395-8-13 دسته :

کارشناس هواشناسی همدان گفت: شهرستان نهاوند با 31 میلی متر باران بیشترین میزان بارش ها را در 48 ساعت گذشته در سطح استان به خود اختصاص داد.

رکورددار, استان, نهاوند, نهاوند رکوردار بیشترین میزان بارش استان

رکورددار, استان, نهاوند, بارش
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش؛ نادر پیرتاج افزود: در 48 ساعت گذشته، میزان بارش باران در همدان 6 میلی متر، ملایر 17 میلی متر،تویسرکان هشت ، کبودرآهنگ یک ، رزن 6 ، قهاوند هفت ، اسدآباد 2 میلی متر و بهار چهار میلی متر ثبت شده است.

وی با بیان اینکه به وزش باد با سرعت بیش از 65 کیلومتر در ساعت، تندباد گفته می شود ادامه داد: بعدازظهر چهارشنبه سرعت تندباد در اسدآباد به 80 کیلومتر در ساعت و در همدان به 75 کیلومتر در ساعت رسید.

پیرتاج اظهار کرد:هم اکنون آسمان استان صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد نقل از شده است و این حالت تا سه روز آینده ادامه دارد و در این مدت در برخی مناطق استان رشد موقت ابر و بارش های خفیف پیش بینی می شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه بیشینه دمای شهر همدان در 24 ساعت گذشته 18 درجه سانتیگراد بالای صفر نقل از شده است گفت: کمینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته سه درجه سانتیگراد زیر صفر نقل از شده که پیش بینی می شود از فردا به تدریج بر دمای هوا در همدان افزوده شود.

پیرتاج بیان کرد: در 24 ساعت گذشته، همدان با سه درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه استان و اسدآباد با 19 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین نقطه استان نقل از شده است.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :