ساندویچ استیکیِ گران قیمت مخصوص آخر هفته

تاریخ انتشار پست : 1395-8-14 دسته : آموزش غذاهای مختلف

برای این روزهای پاییزی که هوا عالی است، ساندویچی به شما آموزش داده ایم که حالِ پیک نیکِ پاییزی آخر هفته تان را بهتر کند. این روز را از خود پذیرایی کنید و ساندویچ استیک گرانی میل کنید.


وب سایت سوران: برای این روزهای پاییزی که هوا عالی است، ساندویچی به شما آموزش داده ایم که حالِ پیک نیکِ پاییزی آخر هفته تان را بهتر کند. این روز را از خود پذیرایی کنید و ساندویچ استیک گرانی میل کنید.

مواد لازم:

نان باگت بزرگ یک عدد کره با طعم سیر ¼ فنجان پیاز و فلفل خرد شده و پخته شده ۲ فنجان رست بیف ورقه ای ۶۰۰ گرم پنیر موزارلا ورقه ای ۵۰۰ گرم فویل آلومینیومی یک عدد  

ساندویچ, غذای ملل, استیک, ساندویچ استیکی گران قیمت مخصوص آخر هفته

استیک, غذای ملل, ساندویچ

پیاز و فلفل خرد شده و پخته شده ( پیاز و فلفل را از قبل در خانه آماده کنید. ۳ عدد فلفل و ۱ عدد پیاز را با کره یا روغن سرخ کنید.)

رست بیف ورقه ای (می توانید در صورت موجود نبودن رست بیف کالباس هم استفاده کنید.)

ساندویچ, غذای ملل, استیک, ساندویچ استیکی گران قیمت مخصوص آخر هفته


طرز تهیه ساندویچ چیز استیک مخصوص پیک نیک :

ابتدا نان باگت را در فاصله های ۳ سانتیمتری برش نیمه بزنید. سبعد داخل تمام برش ها را کره بمالید. سبعد داخل برش ها مخلوط پیاز و فلفل سرخ شده بریزید.

پس از این که پیاز و فلفل ها را داخل برش ها ریختید یک ورقه رست بیف و یک ورقه پنیر روی آن ها قرار دهید. دوباره روی هر برش یک پنیر اضافی قرار دهید.

غذای ملل, استیک, ساندویچ, ساندویچ استیکی گران قیمت مخصوص آخر هفته


نکته: من فویل را کمی چرب می کنم تا پنیر ساندویچ بعد از آب شدن به فویل نچسبد.

برای تهیه ساندویچ چیز استیک نان را در فویل بپیچانید.

ساندویچ را داخل فویل بپیچانید. شاید لازم باشد برای این که کل ساندویچ پوشیده شود از دو لایه فویل استفاده کنید. سبعد ساندویچ را کنار آتش قرار دهید. ساندویچ را روی آتش قرار ندهید چون فقط می خواهید ساندویچ کمی گرم شود تا پنیرها آب شوند. این مرحله نیم ساعت بیشتر طول نمی کشد. این ساندویچ را می توانید روی باربیکیو یا داخل فر هم درست کنید.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :