مورد عجیب جوانِ چهارپا

تاریخ انتشار پست : 1395-8-16 دسته : دیدنی و خواندنی

جوان 22 ساله هندی که با دو پای اضافی به جهان آمده امیدوار است پزشکان بتوانند دو عضو اضافی را از تنش جدا کنند تا بتواند مانند دیگران زندگی کند.


وبسایت فرادید: جوان 22 ساله هندی که با دو پای اضافی به جهان آمده امیدوار است پزشکان بتوانند دو عضو اضافی را از تنش جدا کنند تا بتواند مانند دیگران زندگی کند.

"آرون کومار" جوان 22 ساله روستایی است که همراه با دو پای اضافی که در پائین کمرش قرار گرفته به جهان آمده است. او اکنون بعد از سال ها تحمل اعضای اضافی بعد از آنکه رسانه های اجتماعی مشکل نادر زندگی او را بازتاب دادند در دهلی نو تحت آزمایشات پزشکی قرار گرفته است.

او که اکنون به کمک مراکز خیریه دهلی نو برای جراحی و جداسازی اعضای اضافی امیدوار است آرزو می کند بعد از عمل جراحی بتواند به زندگی عادی خود باز گردد. با این حال اینکه پاهای اضافی آرون دارای احساس هستند باعث شده برخی پزشکان درباره خطرناک بودن عمل جراحی به او هشدار بدهند. پدر و مادر این جوان زمانی که او تازه به جهان آمده بود سراسر هند را برای درمان او زیرپا گذاشتند اما همان زمان نیز هشدار جراحان درباره خطرات جداسازی اعضای اضافی آنها را ناامید کرده بود.

با این حال از چندی پیش رسانه ها و شبکه های اجتماعی به انتشار تصاویر و نقل از از زندگی و مشکل پاهای اضافی آرون پرداختند و توانستند توجه یک مرکز تحقیقات پزشکی در دهلی نو را برای کمک به او جلب کنند. جراحان و متخصصان این مرکز با دعوت از آرون او را تحت آزمایشات متفاوت قرار داده اند تا بفهمند آیا امکان جراحی و جداسازی دو پای اضافی وجود دارد یا نه.

عجیب الخلقه, مادرزادی, عجیب, عجیب جوان چهارپا

مادرزادی, عجیب, هندی, عجیب الخلقه

هندی, مادرزادی, عجیب, عجیب جوان چهارپا


مادرزادی, عجیب الخلقه, مادرزادی, عجیب جوان چهارپا


مادرزادی, عجیب الخلقه, هندی, عجیب جوان چهارپا


هندی, عجیب, هندی, عجیب جوان چهارپا


هندی, عجیب, عجیب الخلقه, عجیب جوان چهارپا


عجیب الخلقه, عجیب, مادرزادی, عجیب جوان چهارپا


عجیب, هندی, مادرزادی, عجیب جوان چهارپا


مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :