پشت به مشهورترین مونومان های دنیا

تاریخ انتشار پست : 1395-8-17 دسته : دیدنی و خواندنی

نگاهی به هریک از این مونومان های معروف از سراسر دنیا بیندازید، و به تصویر های آن در اینترنت نگاه کنید یا اگر قبلا از آن مکان دیدن کرده اید به آلبوم عکستان مراجعه کنید. مثل هم به نظر نمی رسند؟


برترین ها: نگاهی به هریک از این مونومان های معروف از سراسر دنیا بیندازید، و به تصویر های آن در اینترنت نگاه کنید یا اگر قبلا از آن مکان دیدن کرده اید به آلبوم عکستان مراجعه کنید. مثل هم به نظر نمی رسند؟ زوایای مختلفی وجود دارد اما همه دوربین ها به سوی مونومان گرفته می شوند. اما اگر کسی به پشت و از جهت مخالف به نشانه نگاه کند و تصویر بگیرد، آیا می توانید حدس بزنید که این تصویر کجا گرفته شده است؟

عکاس «الیور کورتیس» چهار سال گذشته را صرف این کار کرده است. او از سال 2012 شروع کرد، زمانی که در حال بازدید از اهرام جیزه در قاهره بود. کورتیس دور شد و به عقب و جهتی که از آن آمده بود نگاه کرد. آنچه که دید او را بسیار جذب کرد و از آن زمان در جهت مخالف و پشت به مونومان ها و سایت های تاریخی دنیا که از آن ها بیشترین عکاسی شده، تصویر می گیرد. الیور احساس می کند با اینکه نشانه ها در تصویر های او حاضر نیستند، تصویر ها هنوز هم هاله ای از ساختمان را در خود دارند. آثار جذاب او را در این مطلب مشاهده می کنید.

تاج محل، آگرا، هند


مشهورترین, زاویه دید, جدید, پشت مشهورترین مونومان جهان

عکاسی, نشانه, مونومان, مشهورترین, زاویه دید, جدید, ابتکار


بنای یادبود لینکلن، واشنگتن دی سی، ایالات متحده امریکا


جدید, عکاسی, نشانه, پشت مشهورترین مونومان جهانرایشتاگ، برلین، آلمانجدید, زاویه دید, نشانه, پشت مشهورترین مونومان جهانمسیح نجات بخش، ریو دو ژانیرو، برزیل


مشهورترین, جدید, نشانه, پشت مشهورترین مونومان جهانآرامگاه مائو، میدان تیانانمن، پکن، چین


ابتکار, نشانه, زاویه دید, پشت مشهورترین مونومان جهانمونالیزا، لوور، پاریس، فرانسهجدید, عکاسی, مونومان, پشت مشهورترین مونومان جهانهرم خورشید، مکزیک


مشهورترین, جدید, ابتکار, پشت مشهورترین مونومان جهاناستون هنج، ویلتشایر، انگلستان


ابتکار, جدید, مونومان, پشت مشهورترین مونومان جهانکاخ سفید، واشنگتن دی سی


مشهورترین, ابتکار, زاویه دید, پشت مشهورترین مونومان جهاندیوار بزرگ چین


مونومان, عکاسی, مشهورترین, پشت مشهورترین مونومان جهانمطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :