خانواده های ایرانی خیانت را بپذیرید!

تاریخ انتشار پست : 1395-8-17 دسته : مجازی

این فیلم پکیجی از مولفه های ضدانسانی در جهت براندازی خانواده های ایرانی را در خود گنجانده است که با چاشنی جاذبه های جنسی ارائه می شود.


سریال جدید, ارتباطات نامشروع, خیانت, خانواده ایرانی خیانت بپذیرید!

سریال جدید, ارتباطات نامشروع, خیانت, کشورهای همسایه, خانواده های ایرانی
به نقل از طاها پخش چند سالی است که سریال هایی با موضوع خانوادگی و با محوریت ارتباطات نامآغاز در بین کشورهای همسایه جا باز کرده که البته تلاش می شود تا به هر نحوی به دست مخاطبان ایرانی نیز برسد.سریال هایی که بیشتر از هر موضوعی بنیاد خانواده را هدف قرار داده و موضوعاتی که همچون قبح زدایی از ارتباط نامشروع،خیانت و ... را برای زنان و مردان در خانواده ها مد نظر دارد.

البته اهداف دیگری در این گونه سریال ها وجود دارد که قسمت اعظم آن رد فضای تبلیغات خلاصه می شود . تبلیغاتی از قبیل برند های لمتفاوت باس ،نوع آرایش ، مدل موی سر و حتی وسایل رفاهی منزل که همه و همه برندهای شناخته شده کشورهای استعمارگر هستند .هرچند که تبلیغات سبک زندگی یکی دیگر از اهداف سازنده این گروه های فیلم ساز است.

تبلیغ برای نوع ارتباط پسر و دخترها و یا نوع تفریحات و سرگرمی های جوانان . زرق برقی که جذابیت های بسیاری را به دنبال دارد و در پی آن ویرانی فکری در پی دارد. سال2015 سریالی با عنوان تاراج عشق ساخته کشور لبنان در ماه مبارک رمضان پخش شد.این سریال با موضوعی کپی برداری شده از فیلم هالیوودی Indecent Proposal یا پیشنهاد بی شرمانه بود . این فیلم در ژانر( رمانتیک ،درام) و با موضوع خانوادگی ساخته شد.

اما نکته جذاب این سریال، داستان آن است که موضوع بر روی یک زوج جوان هنرمند پیش می رود که بعد از مدتی براثر کسب کاری که به تازگی راه اندازی کرده بودند ورشکست می شوند و بدهی بالا می آورند تا اینکه یک تاجر جوان وارد زندگی این زوج می رود. تاجر جوان قبول می کند که بدهی های این خانواده را پرداخت کند اما این پرداخت وابسته به یک شرط است و آن هم این که زن هنرمند ورشکسته باید دست به خیانت بزند و ادامه ماجرا....

ناموس فروشی ، دنیاپرستی ، هوای نفس ،جاه طلبی ، توکل به غیر خدا،خودفروشی ،خیانت و بسیاری دیگر از آسیب هایی که می تواند یک جامعه را با خاک یکسان کند،محورهای تبلیغی این سریال هستند.اما نکته قابل توجه این است که همه این ماجراها برای مخاطبان در ماه رمضان و زمانی که هر مسلمانی در حال تذکره نفس است ارائه می شود.

حال گفتنی است که این سریال ضد اخلاقی در حال حاضر در یکی از شبکه های ماهواره ایی فارسی زبان با دوبله فارسی در حال پخش است و مخاطب ایرانی را هدف قرار داده است.

این فیلم پکیجی از مولفه های ضدانسانی در جهت براندازی خانواده های ایرانی را در خود گنجانده است که با چاشنی جاذبه های جنسی ارائه می شود.

منبع:دیده بان

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :