جنگ بالای جدولی ها برای نزدیک شدن به صدر / تقابل دو همبازی قدیمی در قم

تاریخ انتشار پست : 1395-8-17 دسته : ورزشی

مسابقات هفته نهم لیگ برتر فوتسال عصر فردا با برگزاری 7 دیدار پیگری می شود.

ملی حفاری, فوتسال ایران, لیگ برتر فوتسال, تقابل همبازی قدیمی قم جنگ بالای جدولی نزدیک صدر

ملی حفاری, فوتسال ایران, لیگ برتر فوتسال, تاسیسات, گیتی پسند اصفهان, فوتسال, یاسین پیشرو قم
به نقل از خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقات هفته نهم لیگ برتر فوتسال فردا سه شنبه با برگزاری 7 دیدار پیگیری می شود که در این هفته تیم های بالای جدولی مانند یاسین پیشرو قم و تاسیسات دریایی تهران و مس سونگون ورزقان و ملی حفاری اهواز باید به مصاف هم بروند.

از دیگر نکات جذاب این هفته مسابقات تقابل وحید شمسایی و محمد رضا حیدریان دو هم بازی قدیمی در تیم ملی است که این رویارویی می تواند حساسیت های بازی دو تیم تاسیسات و یاسین را 2 چندان کند. تا پیش شروع هفته نهم مهدی جاوید با به ثمر رساندن 20 گل در صدر جدول گلزنان حضور دارد و پس از وی فرهاد فخیم و فرهاد توکلی به ترتیب به به ثمر رساندن 11 و 10 گل در رده2های بعدی هستند.

آذرخش بندرعباس – گیتی پسند اصفهان

تیم بدون شکست گیتی پسند اصفهان در این هفته باید به مصاف تیم بحران زده آذرخش بندر عباس برود، این دیدار به میزبانی آذرخش برگزار می شود و شاگردان رضا لک امیدوار هستند نوار پیروزی های خود را ادامه دهند و با کسب نهمین پیروزی متوالی خود فاصله را با تیم های تعقیب کننده حفظ کنند و رکورد فوق العاده خود را دست نیافتی تر بکنند. از سوی دیگر تیم میزبان برای بقا در لیگ برتر میجنگد و چیزی برای از دست دادن ندارد.

مس سونگون ورزقان – ملی حفاری اهواز

دیدار دو تیم رده دومی و سومی ملی حفاری و مس از حساسیت های بسیار بالایی برخوردار است، این دوتیم نزدیک ترین رقبا به تیم صدرنشین گیتی پسند هستند و هر 2 تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار فاصله خود را با شاگردان رضا لک حفظ کنند همچنین تیم مس با پیروزی در این دیدار حساس می تواند جای ملی حفاری را در رده دوم بگیرد و نماینده شهر اهواز می تواند با پیروزی در این جایگاه خود در رده دوم را مستحکم تر کند.

طرح و توسعه الوند قزوین – دبیری تبریز

دیگر نماینده شهر تبریز در این هفته مهمان تیم قعر نشین و بحران زده طرح و توسعه است تیم دبیری 2 دیدار گذشته خود را با برد پشت سر گذاشته است و برای رفتن به جمع مدعیان نیاز به هر 3 امتیاز این دیدار دارد. از سوی دیگر طرح و توسعه الوند در حالی هفته گذشته به مصاف ارژن شیراز رفت که تا چند روز قبل از آن مالکان این باشگاه خبر از انحلال این تیم داده بودند و سرمربی اش نیز به همین علت از سمتش استعفا کرده بود، اما به یکباره دوباره مدیران طرح و توسعه تصمیم به تیمداری گرفتند و امیدوار هستند با پیشروزی در این دیدار سخت بتوانند به مسابقات بازگردند.

یاسین پیشرو قم – تاسیسات دریایی تهران

شاگردان وحید شمسایی در حالی باید در قم به مصاف یاسین پیشرو بروند که عملکرد سینوسی این تیم در هفته های گذشته سرمربی این تیم را به مجبور کرده که به بازیکنانش برای 3دیدار آینده التیماتوم بدهد که باید از سه دیدار آینده خود حداکثر امتیاز را به دست آورند. از دیگر نکات جذاب این مسابقه تقابل وحید شمسایی و محمد رضا حیدریان دو هم بازی قدیمی در تیم ملی است که در این دیدار به عنوان سرمربی مقابل هم قرار می گیرند. فاصله این دو تیم در جدول هم تنها دو امتیاز است و اگر شاگردان حیدریان بتوانند در این دیدار پیروز شوند می توانند جایگاه تاسیسات را در جدول مال خود کنند.

فرش آرا مشهد – شهروند ساری

تیم فرش آرا در ابتدای فصل موفق شد از سه دیدار ابتدایی خود هفت امتیاز را به دست آورد و تماشاگران مشهدی را به ادامه لیگ امیدوار کرد، اما در ادامه راه نتوانست روند خود را ادامه دهد و از پنج بازی بعدی خود فقط دو امتیاز را به دست آورد. این روند امتیازگیری باعث شده تا این تیم به جایگاه نهم جدول سقوط کرده باشد. شهروند ساری نیز می تواند با پیروزی در این دیدار خارج از خانه 14 امتیازی شده و یک پله در جدول رده بندی صعود داشته باشد.

دانشگاه آزاد تهران – مقاومت البرز

شاگردان حسین شمس در هفته گذشته مسابقات لیگ برتر فوتسال با نتیجه سنگین 9 بر 5 به تیم صدر نشین گیتی پستد باخت و در این هفته برای جبران به مصاف تیم مقاومت البرز می رود و این در حالی است که تیم مقاومت 4 هفته است که طعم برد را نچشیده است و با توجه به 2 مساوی در بازی های قبلی خود امیدوار است با کسب 3 امتیاز در خانه دانشگاه آزاد بتواند روند رو به رشد خود را ادامه دهد. هم اکنون دو تیم با چهار و پنج امتیاز در رده های یازدهم و دوازدهم جدول قرار دارند.

شهرداری ساوه – لبنیات ارژن شیراز

در دیگر دیدار این هفته دو تیم میانه جدولی شهرداری و ارژن در حالی باید به مصاف یکدیگر بروند که هیچ کدام از دو تیم شرایط خوبی را ندارند. تیم ارژن با پیروزی پرگل در هفته گذشته توانست سروسامانی به حالت خود در جدول بدهد، اما تیم شهرداری از چهار دیدار گذشته خود فقط سه امتیاز را به دست آورده است.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :