چینی ها مشتری زباله های ایران!

تاریخ انتشار پست : 1395-8-18 دسته : مجازی

فرماندار محمودآباد گفت: این شهرستان از ظرفیت ها و موهبت های خدادادی بسیاری مانند دریا، جنگل و زمین های حاصل خیز برخوردار است که می تواند فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

سرمایه گذاری خارجی, بازیافت زباله, چینی ها, چینی مشتری زباله ایران!

سرمایه گذاری خارجی, بازیافت زباله, چینی ها, کارخانه بازیافت
به نقل از طاها پخش ،یحیی یوسف پور در دیدار با سرمایه گذاران چینی در فرمانداری شهرستان محمودآباد با اشاره به اینکه تعداد زیادی از کشورهای جهان برای سرمایه گذاری در ایران و به ویژه مازندران اعلام آمادگی کرده اند، افزود: شرایط سرمایه گذاری در ایران در دوران پسابرجام بهبود یافته و با توجه به امنیت مطلوب، کشورهای متفاوت تمایل به سرمایه گذاری در ایران دارند.

فرماندار محمودآباد اضافه کرد: دولت مسیر سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در بخش های متفاوت را هموار کرده و مدیریت استان و شهرستان نیز برای آسان سازی شرایط سرمایه گذاری، آمادگی دارد. اجرای برجام، نقش مهمی در توسعه روابط با کشورهای خارجی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان در حوزه گردشگری، صنعت و صنایع تبدیلی کشاورزی برای سرمایه گذاری آمادگی کامل دارد. محمودآباد در تولید گل و گیاهان زینتی و شاخه بریده در مازندران رتبه اول و در تولید ماهیان گرمابی جایگاه بسیار خوبی دارد.

فرماندار محمودآباد گفت: 33 کیلومتر نوار ساحلی، 18 هزار هکتار زمین شالیزاری و ظرفیت بکر دریا می تواند شرایط بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری خارجی باشد. حضور صنایع تبدیلی سبز و های تک بخش کشاورزی، تولید و پرورش ماهیان در قفس دریایی و اکوتوریسم بکر نشانگر بهره مندی شهرستان محمودآِباد و فراهم بودن شرایط برای سرمایه گذاری است.

گو جیانگ مدیر بازرگانی خاورمیانه کمپانی دولتی ساینوهایدرو راس هیاتی هشت نفره با فرماندار و شهرداران محمودآباد و سرخ رود و بخشداران مرکزی و سرخ رود دیدار و گفت وگو کرده و آمادگی خود را برای احداث نیروگاه برقی و کارخانه بازیافت زباله و احداث هتل و پروژه های تفریحی ترویستی اعلام داشته کردند.

منبع: ایسنا

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :