آخرین خبرها از فصل دوم «اتفاقات عجیب»

تاریخ انتشار پست : 1395-8-19 دسته : فرهنگی و هنری

سریال «اتفاقات عجیب» که با فصل اولش توانست بازخوردهای خوبی را از مخاطبین و منتقدها دریافت کند، برای فصل دوم تمدید شده و الآن گروه فیلمبرداری برای گرفتن صحنه های جدید عازم آتلانتا در ایالت جورجیا شده اند.


وب سایت فیلم نت نیوز: سریال «اتفاقات عجیب» که با فصل اولش توانست بازخوردهای خوبی را از مخاطبین و منتقدها دریافت کند، برای فصل دوم تمدید شده و الآن گروه فیلمبرداری برای گرفتن صحنه های جدید عازم آتلانتا در ایالت جورجیا شده اند.

سینمای هالیوود, بازیگران هالیوود, سریال, آخرین خبرها فصل دوم اتفاقات عجیب

بازیگران هالیوود, سینمای هالیوود, سریال

 نت فلیکس با انتشار عکسی از بازیگران نوجوان سریالش در توییتر، خبر از آغاز تولید فصل دوم داده و زمان پخش آن را سال آینده اعلام کرده است. در این عکس سیاه و سفید که منتشر شده، علاوه بر بازیگران اصلی فصل یک، دو بازیگر جدیدی که به فصل دوم ملحق می شوند هم حضور دارند: سدی سینک، که قرار است نقش دختربچه ای با گذشته ای مرموز به نام مکس را بازی کند، و ستاره ی power rangers، داکره مونتگومری، در نقش بیلی، برادر ناتنی مکس که شخصیتی خشن و غیر قابل پیشبینی دارد حضور دارد. هر چند در این عکس خبری از بازیگران بزرگسال سریال نیست، اما حضور وینونا رایدر و دیوید هاربور در فصل دوم تایید شده است.

بازیگران هالیوود, سینمای هالیوود, سریال, آخرین خبرها فصل دوم اتفاقات عجیب


سریال «اتفاقات عجیب» ساخته ی برادران دافر، روایتگر چهار پسر نوجوان است که ناخواسته درگیر ماجراهای گروهی از دانشمندان و آزمایش های پر رمز و رازشان می شوند. برادران دافر بارها از فیلم های علمی خیالی دهه های 70 و 80 و فیلم های استیون اسپیلبرگ به عنوان منبع الهامشان یاد کرده اند و تاثیر این علاقه ی آن ها را می توان در بخش های متعدد سریال مشاهده کرد.

فصل اول «اتفاقات عجیب» در جولای 2016 و در هشت قسمت از شبکه ی اینترنتی نت فلیکس پخش شد و توفیق نسبی به دست آورد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :