زایمان، بدون درد، رایگان آدرس

تاریخ انتشار پست : 1395-8-19 دسته : علمی آموزشی

رییس بخش بلوک زایمان بیمارستان شهدای یافت آباد گفت: زایمان طبیعی بی درد و زایمان در آب در این مرکز درمانی رایگان انجام می شود.


بیمارستان شهدای یافت آباد, تسکین درد, زایمان, زایمان بدون درد رایگان آدرس

بیمارستان شهدای یافت آباد, تسکین درد, زایمان, زایمان طبیعی بدون درد, زایمان در آب

زهرا خوب رو رییس بخش بلوک زایمان بیمارستان شهدای یافت آباد در مصاحبه با خبرنگار طاها پخشطاها پخش؛ گفت:در این مرکز درمانی از این بعد زایمان طبیعی بدون درد با استفاده از گاز مورد استفاده در این روش و زایمان در آب در اتاق های خصوص مجهز و با امکانات مردن و پیشرفته به طور رایگان انجام می شود.

وی با اشاره به یکی از مزایای این اتاق های وی آی پی زایمان که در گذشته نبوده، گفت: یکی از اتفاقات خوب در این اتاق های خصوصی زایمان همراه بودن پدر در کنار مادر است. پدران می توانند در تمام طول زایمان کنار همسر خود بوده و در تسکین درد کمک کننده باشند.

خوب رو با بیان اینکه افتتاح این بخش به افزایش زایمان طبیعی کمک شایانی می کند، افزود: روزانه 200 تا 250 مورد زایمان طبیعی در این مرکزدرمانی واقع در منطقه محروم کشور انجام می شود که با تفتتاح این اتاق های خصوصی کمک زیادی به افزایش زایمان طبیعی می شود.

رییس بخش بلوک زایمان بیمارستان شهدای یافت آباد با اشاره به ماما همراه اظهار داشت: برای هر اتاق خصوصی یک ماما همراه از ابتدا تا زمان زایمان در کنار خانم باردار برای کمک و نظارت بر حالت مادر نظر گرفته شده، علاوه بر این در هنگام زایمان یک ماما مسئولیت به جهان آوردن جنین را به عهده دارد البته برای حضور ماما خصوصی از خارج مرکزنیاز به دستور و شرایط خاص است.

وی افزود: در این بخش در قالب اتاق های خصوصی زایمان 20 ماما، 9 متخصص زنان و 3 متخصص اطفال فعالیت می کنند.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :