پیشروی ارتش عراق در محورهای درگیری موصل

تاریخ انتشار پست : 1395-8-20 دسته : سیاسی

ارتش عراق به پاکسازی محورهای درگیری در موصل و پیشروی به سمت این شهر ادامه می دهد.

خبرگزاری ایسنا: ارتش عراق به پاکسازی محورهای درگیری در موصل و پیشروی به سمت این شهر ادامه می دهد.

ارتش عراق اعلام کرد که عملیات پاکسازی در تمام محورهای درگیری در موصل در حال انجام است. منابع نظامی نیز عنوان داشتند که نیروهای پیش مرگ عملیات پاکسازی در منطقه بعشیقه نیز در حال اجراست و برخی از افراد مسلح وابسته به داعش همچنان در این منطقه پنهان شده اند.

نیروهای عراقی همچنان به پیشروی خود در نقاط متفاوت موصل به ویژه نقاط شرقی آن ادامه می دهند. یک مسئول کرد عنوان داشت که ابوبکر بغدادی سرکرده داعش بین نقاط البعاج واقع در غرب نینوا و الرقه واقع در سوریه در رفت و آمد است.

عبدالوهاب الفائضی فرمانده عملیات آزادسازی نینوا عنوان داشت که نیروهای مبارزه با تروریسم منطقه الزهرا را به صورت کامل آزاد کردند و به نزدیکی نقاط التحریر و القادسیه رسیدند.

از سوی دیگر یک منبع امنیتی در استان نینوا عنوان داشت که نیروهای مبارزه با تروریسم 10 عامل انتحاری را که قصد داشتند با خودروهای بمب گذاری شده خود نیروهای عراقی را در منطقه عدن در شهر موصل مورد هدف قرار دهند به هلاکت رساند.

نیروهای عراقی همچنین به عملیات یورشی خود برای رسیدن به مرکز شهر موصل ادامه می دهند و در محور جنوبی این شهر پیشروی هایی را محقق ساخته اند.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :