تصویر اتفاق های وحشتناک دنیا طی دو قرن اخیر

تاریخ انتشار پست : 1395-8-20 دسته : مجازی

این که در ابتدا و انتهای بسیاری از فیلم های ترسناک قید می شود داستان از یک اتفاق وحشتناک رخ داده در دنیای واقعی الهام گرفته شده، بدون علت نیست.

به نقل از طاها پخش ؛ واقعیت می تواند به اندازه ای که یک فرد فکرش را هم نمی کند ترسناک باشد و از آن چه که یک کارگردان با تکنیک های متفاوت جذب مخاطب بر روی صفحه نمایش می آورد، بسیار عجیب و غریب تر ظاهر شود.

در ادامه به ذکر اتفاق های وحشتناک جهان در طول تاریخ خواهیم پرداخت که اگر چه در نگاه اول به نظر می رسد تا یک سکانس از یک فیلم وحشتناک باشند، اما کاملا واقعی بوده و زمانی اتفاق افتاده اند.

توصیه می شود اگر فرد خیال پردازی هستید، با احتیاط بیشتری هر داستان مرتبط با یک اتفاق وحشتناک جهان را دنبال کنید.

شاید در نظر اول بردن نام اتفاق وحشتناک برای این حوادث کمی اغراق آمیز باشد، اما قرار گرفتن در این شرایط، بسیار وحشتناک تر از دیدن لحظه ای یک موجود خوفناک است، چون شخص درگیر داستان هر لحظه انتظار دیدن یک چیز عجیب و غریب را کشیده و یک ترس دائمی را همه جا با خود حمل می کند. در نظر داشته باشید که این داستان های بلند، حاوی اتفاق های وحشتناک جهان در صد سال اخیر، در چند صفحه تقسیم شده و هر صفحه یک داستان را روایت می کند.

دزد قبر روسی

در این مورد، یک تصویر حتی مات شده، حرف های زیادی برای گفتن داشته و حس خوف حادثه را منتقل می کند.

دنیای واقعی, تخیلات کارگردان, ترسناک ترین, اتفاق وحشتناک جهان طی قرن اخیر

دنیای واقعی, تخیلات کارگردان, ترسناک ترین, مومیایی دختران, اتفاق وحشتناک

این تنها یکی از 29 عروسک ساخته شده از اجساد زنان مومیایی شده ای است که در منزل آناتولی مسکوین (Anatoly Moskvin) چهل و پنج ساله به طور اتفاقی پیدا شد.

هر کدام از این عروسک های شبیه انسان، به صورت ماهرانه ای حتی از قسمت دستان و صورت پوشانده شده بودند که برخی از آن ها بر روی لوازم خانه و برخی دیگر در قفسه قرار داشتند. یکی از آن ها شباهت زیادی به Teddy Bearداشته و با سر یک حیوان بر روی گردن دیده می شد.

تا اینجا نمی توان این مورد را یک اتفاق وحشتناک خطاب کرد، مگر اینکه در ادامه بگوییم در نقل ازات روزنامه انگلیسی میرور (The Mirror) آمده که بدن این عروسک ها، متعلق به اجساد دختران 3 تا 12 ساله ای بوده که از قبر ربوده شده اند. این روزنامه همچنین مدعی شده که این فرد از ساخت و گردآوری چنین مجموعه هراسناکی، هدف مشخصی را در ذهن داشته است:

آناتولی مسکوین، که به 13 زبان زنده جهان صحبت کرده و توسط برخی یک نابغه خطاب می شود، برای هر یک از اجساد مومیایی شده یک نام مشخص کرده و برای آنان جشن تولد تدارک می دیده است.

وی همچنین اطلاعات خود درباره هر یک از اجسادی که می ربود را افزایش داده و مطابق با زندگی نامه هر فرد، رویه ای مختلف برای درست کردن بدن عروسک دنبال می کرد.

رفتارهای ترسناک وی گویا زمانی که والدینش برای سورپرایز کردن به دیدن وی رفتند، آشکار شد. هر چند در سال 2011 پلیس محلی وی را بازداشت کرد، هرگز علت موجهی و روشنی برای نگه داشتن وی در پشت میله های زندان پیدا نشد.

سرقت اتوبوس مدرسه در چوچیلا

در جولای سال 1996، 26 کودک در رده سنی 5 تا 14 سال همانند دیگر روزها در اتوبوس مدرسه خود، در مسیر خانه هایشان در شهر چوچیلا (Chowchilla، شهری در شهرستان مادرا ایالت کالیفرنیا) قرار داشتند. همه چیز به خوبی و خوشی پیش می رفت تا زمانی که توسط یک ون از کار افتاده جاده بسته شده و گروهی از مردان نقاب دار سلاح به دست، به سمت درب جلویی اتوبوس یورش بردند. کودکان و راننده اتویوس در یک اتفاق وحشتناک جهان در قرن بیستم، به تعدادی خودروی ون منتقل شده و طی زمان حدود 11 ساعت در گرمای طاقت فرسایی به محلی دیگر برده شدند. نهایتا خودروها در نزدیکی یک معدن سنگ در نزدیکی لایو مر (Livermore) توقف کردند، مکانی که 100 مایل با چوچیلا فاصله داشت.

کار مشقات بار و وحشتناک درست از این محل شروع شد. در بازبینی حادثه در سال 2015، سی ان ان با جمعی از قربانیان حادثه همچون لیندا کارهو (Lynda Carrejo) صحبت کرد که در آن زمان، در سال چهارم ابتدایی مدرسه تحصیل می کرد.

او در این برنامه گفت: آدم ربایان از هر کودک نام، سن، آدرس محل زندگی و تلفن منزل را سوال کرده و همچنین بخشی از لباس ها و دیگر متعلقاتشان را از آن ها گرفتند، اما هرگز در مورد اینکه چرا اقدام به این کار کرده اند، صحبتی به میان نیاورند. تنها با داشتن چراغ هایی برای روشن کردن معدن تاریک، آدم ربایان به کودکان و همچنین راننده اتوبوس دستور دادند تا وارد چیزی که شبیه یک قبر بزرگ بود شوند، یعنی یک کامیون متحرک مخفی در زیر زمین. این کامیون دفن شده در دل زمین، همانند یک تابوت و سنگ قبر برای ما بود. در واقع آن شبیه یک تابوت بزرگی بود که همه ما را یکجا در دل خود نگه می داشت.

هر یک از گروگان ها مجبور بودند تا با تجربه کردن یک اتفاق وحشتناک ، از یک نردبان متصل به انتهای خودروی مخفی پایین برود. در این مکان غذای بسیار کمی موجود بود، اما نبود هیچ گونه تهویه هوا برای نفس کشیدن راحت مشکل بزرگ تری به شمار می آمد. پس از 16 ساعت، تنها فرد بزرگسال گروه، یعنی راننده ، به همراه تعداد دیگری از کودکان یک ایده برای فرار پیدا کردند. آن ها تصمیم گرفتند تا لوازمی را بر روی هم انباشته کرده و ارتفاع بلندی درست کنند تا به سقف خوردو رسیده و با باز کردن درب آن، امکان فرار خود را میسر کنند.

ترسناک ترین, مومیایی دختران, اتفاق وحشتناک, اتفاق وحشتناک جهان طی قرن اخیر


خوشبختانه پیدا کردن عاملان این اتفاق وحشتناک در آن زمان برای پلیس پر دردسر تمام نشد، چون یکی از آن ها فرزند مالک معدن سنگ بود. هر سه نفر آدم ربایان در خانواده هایی ثروتمند بزرگ شده بودند، از همین رو درخواست غرامت 5 میلیون دلاری موضوعی بسیار گیج کننده است که البته توسط وکیل آن ها، "حرص و طمع زیاد” عنوان شد. دو نفر از این گروه تبهکار تاکنون توانسته اند آزادی مشروط خود را به دست بیاورند و نفر سوم، که خرابکاری های زیادی در زندان نیز کرده است، احتمالا در سال 2018 آزادی مشروط خود را کسب خواهد کرد. یکی دیگر از قربانیان این حادثه، برون هاید (Brown Hyde) در مصاحبه با سی ان ان گفته:

برای یک شخص 50 ساله (اشاره به سن کنونی خود)، ترسیدن از تاریکی اتفاقی عادی نیست! (اما متاسفانه وی از آن زمان تاکنون با لامپ روشن اتاق به خواب شبانه رفته و هر از چند گاهی کابوس های وحشتناکی می‎بیند). در خواب های وحشتناکی که من می بینم تقریبا همیشه آماده مرگ هستم و معمولا یک شخص مرا به قتل می رساند. در برخی کابوس ها شخصا در مراسم تدفین خود حضور داشتم.

منبع:گجت نیوز

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :