تشییع جوان ترین شهید مدافع حرم

تاریخ انتشار پست : 1395-8-21 دسته : اخبار اجتماعی

پیش از ظهر پنج شنبه دومین شهید از تیپ فاطمیون شهرستان نجف آباد بر دستان مردم شهید پرور شهر یزدانشهر تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.


خبرگزاری فارس: پیش از ظهر پنج شنبه، پیکر مطهر شهید مدافع حرم، ادریس بیاتی از مدافعان حرم در تیپ فاطمیون بر دستان مردم شهید پرور شهرستان نجف آباد تشییع شد.  

شهید ادریس بیاتی دومین نیرو از تیپ فاطمیون شهرستان نجف آباد بود که در تاسوعای حسینی در حالیکه تنها  17 بهار از زندگی حسینی اش گذشته بود، در دفاع از حرم اهل بیت و حضرت زینب به خیل یاران شهیدش پیوست و در اربعین شهادتش به میهن بازگشت و در گلزار شهدای شهر یزدانشهر به خاک سپرده شد.

شهید مدافع حرم, شهید مدافع حرم, نجف آباد, تشییع جوان شهید مدافع حرم

نجف آباد, شهید مدافع حرم

تشییع پیکر این شهید مدافع حرم پیش از ظهر امروز با حضور مسؤولین شهرستان و مردم شهیدپرور و انقلابی یزدانشهر از مقابل مقبره شهدای غواص به سمت میدان امیرالمومنین امیرآباد و در ادامه از مسجد ولی عصر یزدانشهر به سمت گلزار شهدای این شهر جهت خاکسپاری انجام شد.

نجف آباد, شهید مدافع حرم, نجف آباد, تشییع جوان شهید مدافع حرم


لشگر زرهی 8 نجف اشرف، شهرستان نجف آباد تاکنون 10 شهید از لشکر زرهی 8 نجف اشرف و دو شهید از تیپ فاطمیون در راه دفاع از حرم اهل بیت تقدیم کرده است، شهید شیرحسین حسنی نخستین شهید فاطمیون در شهرستان بود که در گلزار شهدای قلعه سفید به خاک سپرده شد.

نجف آباد, شهید مدافع حرم, نجف آباد, تشییع جوان شهید مدافع حرم


حجت الاسلام صفری پیش از اقامه نماز میت، بر پیکر پاک این شهید، گفت: فدائیان حرم زینب، مرز و قومیت نمی شناسد؛ این شهید برای ما حجت است که اسلام مرز ندارد و این شعار تمام شهدای مدافع حرم است و ما در هر موقعیت و پست و مسؤولیتی هستیم در برابر خون این شهدا مسؤولیم.

نجف آباد, شهید مدافع حرم, نجف آباد, تشییع جوان شهید مدافع حرم


مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :