زنی که به همه کشورهای دنیا سفر کرده است

تاریخ انتشار پست : 1395-8-21 دسته : دیدنی و خواندنی

«کاساندرا دی پاکول» زن 27 ساله ای است که 15 ماه اخیر را به عنوان «شهروند جهانی» و مدافع صلح به جهانگردی پرداخته است.


برترین ها: «کاساندرا دی پاکول» زن 27 ساله ای است که در ماموریت است. او در کانکتیکات بزرگ شده و اکنون در کالیفرنیا خانه دارد و 15 ماه اخیر را به عنوان «شهروند جهانی» و مدافع صلح به جهانگردی پرداخته است. او از 181 کشور بازدید کرده و مشتاق است که از همه 196 کشور دیدن کند، شاهکاری که او را نخستین زن و جوانترین آمریکایی و سریعترین شخصی می کند که این کار را انجام داده است.

او همه عمر عاشق سفر بوده است و در سال 2009 با برادرش به اروپا سفر کرد. آنچه به عنوان تور بلژیک، هلند، جمهوری چک، آلمان و سوئیس آغاز شد تبدیل به دو سال سفر به خاورمیانه (از جمله ایران)، آفریقا، امریکای جنوبی و آسیا شد. کاساندرا با تنها 2000 دلار به نامش، خودش را از طریق «تمیز کردن کف، میز و کاشت دانه» تامین می کرد.

شش سال پس در تولد 25 سالگی خود تصمیم گرفت می خواهد همه این کارها را دوباره انجام دهد، اما این بار در مقیاس بزرگتر. او با یک نقشه، یک کمپین کیکستارتر و هدف دیدن همه کشورهای زمین سفرش را شروع کرد. از 24 جولای 2015 که سفرش به 196 کشور را شروع کرده تاکنون لحظات شخصی ارزشمندی را مستند کرده، از تحقق رویای راندن در کابین خلبان تا تجربه مهربانی فوق العاده یک غریبه در کوبا.

او تاکنون نزدیک به 200 هزار دلار هزینه کرده که بیشتر آن متکی به اسپانسرها بوده است و یکی از سفرای صلح موسسه بین المللی صلح از طریق گردشگری است. به عنوان یک نماینده، او با مخاطبان خود (در درجه اول دانش آموزان) سراسر دنیا درباره شیوه های پایدار و اقدامات محیط زیستی مفید صحبت می کند. تنها 15 کشور و کمتر از 40 روز به پایان سفر او باقی مانده است.

سفر دور دنیا, جهانگردی, نخستین زن, زنی کشورهای دنیا سفر

اولین زن, جهانگردی, سفیر صلح, سفر دور دنیا

نخستین زن, سفر دور دنیا, سفیر صلح, زنی کشورهای دنیا سفر


جهانگردی, سفیر صلح, نخستین زن, زنی کشورهای دنیا سفر


جهانگردی, سفر دور دنیا, سفیر صلح, زنی کشورهای دنیا سفر


سفیر صلح, جهانگردی, سفر دور دنیا, زنی کشورهای دنیا سفر


سفر دور دنیا, جهانگردی, سفیر صلح, زنی کشورهای دنیا سفر


مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :