دریافت تسهیلات واحدهای تولیدی سیستان وبلوچستان / معاون سازمان صنایع کوچک کشور

تاریخ انتشار پست : 1395-8-23 دسته :

78واحدتولیدی سیستان وبلوچستان عضو سایت بهین یاب تسهیلات دریافت کردند.

تسهیلات, واحدهای, دریافت, معاون سازمان صنایع کوچک کشوردریافت تسهیلات واحدهای تولیدی سیستان وبلوچستان

تسهیلات, واحدهای, دریافت, ولیدی

به نقل از طاها پخشاز زاهدان،معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: تاکنون به 78 واحد تولیدی مستقر در سیستان و بلوچستان که در سایت بهین یاب نام نویسی کرده اند تسهیلات بانکی اعطا شده است.

مقیمی در حاشیه بازدید از شهرک ها و نواحی صنعتی زاهدان افزود: میزان تسهیلات پرداختی به این واحدها 463 هزار و 978 میلیارد ریال است.

وی ادامه داد: این واحدها پیش از اخذ تسهیلات با ظرفیت کمتر و اشتغال پایین تری فعالیت می کردند که خوشبختانه بعد از اعطای تسهیلات حالت تولید و اشتغال آنها بهبود یافته است به طوری که هم اینک هزار و 510 نفر در این واحدهای تولیدی مشغول به کار هستند.

معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خاطر نشان کرد: پیگیری در خصوص مرتفع کردن مشکلات واحدهای صنایع کوچکی که در اخذ تسهیلات بانکی دچار مشکل هستند نیز از جمله اقداماتی است که در دستور کار این نهاد قرار دارد.

وی تاکید کرد: همچنین مقرر شده است تمهیدات لازم برای خرید از محصولات تولید شده در داخل استان توسط دستگاههای اجرایی صورت پذیرد.

مقیمی بیان کرد: همگرایی میان تولیدکنندگان و مدیران دستگاههای اجرایی و بانک ها کلید حل مشکلات صنعت در سالی که رهبر معظم انقلاب اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گذاری کرده اند، است.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :