فرزندان ترامپ نقشی در دولت نخواهند داشت | جولیانی

تاریخ انتشار پست : 1395-8-24 دسته : انتخابات

شهردار سابق نیویورک گفت بعد از ورود ترامپ به کاخ سفید، فرزندان وی دخالتی در امور دولت نخواهند داشت.

دخالت فرزندان ترامپ در دولت, ایوانکا ترامپ, فرزندان ترامپ, جولیانی فرزندان ترامپ نقشی دولت نخواهند داشت

دخالت فرزندان ترامپ در دولت, ایوانکا ترامپ, فرزندان ترامپ, رودی جولیانی, اریک ترامپ, انتخابات 2016 آمریکا, دونالد ترامپ, فعالیت های اقتصادی ترامپ, دولت ترامپ, بین الملل, پیروزی ترامپ در انتخابات

به نقل از طاها پخش به نقل از بلومبرگ، رودی جولیانی – شهردار سابق نیویورک و مشاور ارشد دونالد ترامپ – گفت سه فرزند بزرگ رئیس جمهور منتخب آمریکا که در حوزه تجارت همکاری مهم و تنگاتنگی با پدرشان دارند، بعد از ورود ترامپ به کاخ سفید، برای پیشگیری از تعارض احتمالی منافع، دخالتی در امور دولت نخواهند داشت.

وی روز گذشته (یکشنبه) در گفتگو ای با شبکه تلویزیونی سی ان ان گفت: فرزندان ارشد ترامپ در حال حاضر در کمیته انتقال قدرت حضور دارند؛ اما با ورود رسمی رئیس جمهور منتخب به کاخ سفید، بین آنها و مسائل دولتی یک "دیوار" کشیده خواهد شد. به گفته جولیانی، بعد از اتمام فرآیند انتقال قدرت، «دونالد جونیور ترامپ»، «ایوانکا ترامپ» و «اریک ترامپ» تشکیلات تجاری ترامپ را اداره خواهند کرد و خود او نیز اداره امور کاخ سفید را در دست خواهد گرفت.

در حال حاضر، قانونی وجود ندارد که مانع از رسیدگی رئیس جمهور به فعالیت های اقتصادی خود شود، اما جولیانی در گفتگو روز گذشته خود خاطرنشان کرد به علت تصمیم گیری های دشواری که ترامپ در مقام رئیس جمهور و فرمانده کل نیروهای مسلح با آنها مواجه خواهد بود، اداره املاک و مستغلات، هتل ها، زمین های گلف و فعالیت های تجاری بین المللی خود را به فرزندان ارشد خود واگذار خواهد کرد.

با این حال، جولیانی با مستثنی کردن «جارد کوشنر» داماد ترامپ گفت به علت اینکه فعالیت های تجاری او در حوزه املاک و مستغلات مستقل از ترامپ است، حضور احتمالی او در کاخ سفید، منافع سیاسی و اقتصادی رئیس جمهور منتخب آمریکا را در تعارض با یکدیگر قرار نمی دهد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :