نورپردازی پل های میثم تمار و پل امام حسین(ع) در شهر کربلا

تاریخ انتشار پست : 1395-8-26 دسته : اخبار اجتماعی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از نصب 17 پایه ابر پرچم مرتفع 50 متری در محور نجف تا کربلای معلی و اطراف بین الحرمین در شهر کربلا و نورپردازی پل های میثم تمار و پل امام حسین(ع) در شهر کربلا خبر داد.

شهر کربلا, اربعین حسینی, نورپردازی, نورپردازی پل میثم تمار پل امام حسینع شهر کربلا

شهر کربلا, اربعین حسینی, نورپردازی, زیباسازی شهر تهران, پل, بین الحرمین

عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در مصاحبه با خبرنگار طاها پخش ؛ با اعلام این مطلب در تشریح اقدامات سازمان زیباسازی شهر تهران در شهرهای نجف و کربلا در اربعین حسینی اظهار داشت: 17 پایه ابر پرچم مرتفع 50 متری در محور نجف تا کربلای معلی و اطراف بین الحرمین در شهر کربلا نصب شد، همچنین پاکسازی شارع امام خمینی(ره) و نورپردازی پل های میثم تمار و پل امام حسین(ع) در شهر کربلا نیز از جمله اقدامات این سازمان است.

وی افزود: 50 اصله نخل در مسیر نجف تا کربلا و 72عدد کتل بلند نیز در شهر نجف اشرف در میدان ساحت الزهرا(س) و مسیر نجف تا کربلا جانمایی شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران به تجهیز لوازم روشنایی خیابان امام خمینی(ره) در شهر نجف اشاره کرد و گفت: به همت این سازمان تصاویر شهدا در مسیر نجف تا کربلا نصب گردید.

علیزاده تصریح کرد: 40 عدد سرویس بهداشتی پرتال 4 تا 6 چشمه در مسیر نجف تا کربلا راه اندازی شده است، همچنین 34 عدد المان نوری مزین به اذکار متبرکه در مسیر نجف تا کربلا، 7 عدد المان نوری لبیک یا حسین(ع) روی پل های سواره رو، 10 عدد المان مذهبی حجمی در شهر کربلا و نجف و 46 عدد مبلمان شهری در شارع امام خمینی(ره) شهر نجف جانمایی و نصب شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: شست و شو و پاکسازی خیابان های اصلی منتهی به حرم در شهر کربلا، شست و شو و رنگ آمیزی جداول شارع امام خمینی(ره) به طول 50 کیلومتر، شست و شو و خط کشی ترافیکی شارع امام خمینی(ره) به طول 28 کیلومتر و تجهیز و نصب علایم راهنمایی و رانندگی LED خورشیدی شارع امام خمینی(ره) از جمله اقدامات این سازمان در شهرهای نجف و کربلا است.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :