مرگ کودک 18 ماهه توسط پدرش

تاریخ انتشار پست : 1395-8-26 دسته :

فرمانده انتظامی استان از مرگ دختر بچه 18 ماهه توسط پدرش در یکی از شهرستان های خراسان جنوبی خبر داد.

فرمانده انتظامی استان درگفتگوبا خبرنگارطاها پخشازطاها پخش؛گفت:در هجدهم آبان ماه امسال زن و مردی دختر بچه ای 18 ماهه را به بیمارستان امام رضا(ع)شهرستان بیرجند آوردند و مدعی شدند که بچه هنگام بازی کردن داخل جوی آب افتاده است.
کودک 18ماهه, بیرجند خراسان جنوبی, مرگ, مرگ کودک ماهه توسط پدرش

کودک 18ماهه, بیرجند خراسان جنوبی, مرگ

سردار شجاع افزود:با توجه به جراحات وارده بر بدن دختر بچه،پزشکان موضوع را به مأموران مستقر در بیمارستان اطلاع می دهند که برای بررسی دقیق کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان به محل اعزام شدند.

وی گفت:با توجه به توضیحات پزشکان و آثار به جا مانده بر بدن دختر بچه 18 ماهه،ظن قتل این کودک قوت گرفت و مأموران بلافاصله تحقیقات خود را شروع کردند.

فرمانده انتظامی استان افزود:زن که مادر بچه بود در اظهارات خود به کارآگاهان این گونه شرح حادثه را تشریح کرد که فرزندم هنگام بازی داخل جوی آب می افتد و من به همراه همسرم او را بلافاصله به بیمارستان آوردیم اما فرزندم فوت کرد.

سردار شجاع گفت:با اعلام نقل از پزشکی قانونی علت فوت کودک 18 ماهه ضربه های متفاوت به اعضای بدن اعلام شد که بلافاصله بازپرس ویژه قتل،دستور بازداشت پدر و مادر را صادر کرد.

وی افزود:پدر و مادر کودک 18 ماهه توسط مأموران بازداشت و برای توضیحات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان اظهار کرد:مادر کودک عنوان کرد از زمان جدایی من و همسر اولم 9 ماه می گذرد و از او دو فرزند دارم که فرزند بزرگم با پدرش زندگی می کند و فرزند کوچک که همان مقتول است نیز با من زندگی می کرد و مدتی پیش با همسرم ازدواج کردم که او هم از ازدواج اول خود دو فرزند دارد و فرزند مرا نیز مانند فرزندان خودش دوست داشت.

سردار شجاع خاطر گفت:مادر کودک بیان داشت که فرزندم هنگام بازی به داخل جوی آب سقوط کرد و بلافاصله من به همراه شوهرم او را برای مداوا به بیمارستان بردیم در ادامه بازجویی شوهر که پدر ناتنی مقتول است، مانند گفته مادرمقتول اعتراف کرد.

وی افزود :با توجه به تحقیقات میدانی مأموران و نقل از پزشکی قانونی،سرانجام مادر مقتول لب به اعتراف گشود و گفت:من در آشپزخانه مشغول کار بودم که یک دفعه صدای گریه فرزندم بلند شد و آمدم داخل اتاقی که او گریه می کرد و برای ساکت شدنش به بیرون از منزل رفتم تا از مغازه برای او تنقلات بگیرم که وقتی برگشتم شوهرم گفت حال بچه خوب نیست فکرکنم تشنج گرفته است که به همراه شوهرم او را به بیمارستان منتقل کردیم.

فرمانده انتظامی استان گفت:در ادامه بازجویی ناپدری مقتول که 28 سال سن داشت و نگاهش به سنگ فرش اتاق جنایی دوخته شده بود،گفت:بچه داخل اتاق گریه می کرد و مادرش در آشپزخانه مشغول کار بود تا اینکه گریه او امانم را بریده بود که لگدی به پشت او زدم و با سر روی موکت افتاد دیگر نمی دانم چرا کتک زدن را ادامه دادم در همین حال بود که مادرش از صدای گریه دختر بچه اش آمد که به او گفتم برو از مغازه برایش چیزی بگیر تا ساکت شود و او رفت.

متهم 28 ساله افزود:نمی دانم چی شد فقط یادم می آید که یک مشت به شکم بچه کوبیدم که بچه از حال رفت و من هم بلافاصله به مادرش اطلاع دادم و تصمیم گرفتیم تا در بیمارستان ادعا کنیم که او هنگام بازی داخل جوی آب افتاده است.

متهم جوان گفت:هرگز فکر نمی کردم که بچه کشته شود و نمی دانم که چه اتفاقی افتاد و آن کار را انجام دادم و الآن دو شب است که از عذاب وجدان خوابم نمی برد و عکس بچه جلوی چشمانم می آید،نمی دانم چرا طفل معصوم را کشتم.

وی افزود:با حضور بازپرس ویژه قتل،کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان و متهمان،صحنه جرم بازسازی و متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی شدند.مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :