ساخت پادری با کامواهای پارچه ای | عکس آموزش ی

تاریخ انتشار پست : 1395-8-27 دسته : دکوراسیون

شاید برای شما هم پیش آمده است که بخواهید برای بخش کوچکی از دکوراسیون منزلتان مانند فضای آشپزخانه و یا حتی مقابل درب ها از فرش کوچکی به عنوان پادری استفاده کنید و دوست دارید به جای فرش های آماده از خلاقیت خودتان برای این منظور استفاده کنید.


وب سایت چیدانه: شاید برای شما هم پیش آمده است که بخواهید برای بخش کوچکی از دکوراسیون منزلتان مانند فضای آشپزخانه و یا حتی مقابل درب ها از فرش کوچکی به عنوان پادری استفاده کنید و دوست دارید به جای فرش های آماده از خلاقیت خودتان برای این منظور استفاده کنید و پادری دلخواه تان را خودتان بسازید، برای این منظور امروز در اینجا می خواهیم ساخت پادری با کامواهای پارچه ای را به شما آموزش دهیم بعد تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وسایل مورد نیاز برای ساخت پادری

    کاموا پارچه ای در رنگ دلخواه     سوزن و نخ هم رنگ با کاموا     قیچی     چسب

چیدنی, پادری, دکوراسیون داخلی, آموزش تصویری ساخت پادری کامواهای پارچه

پادری, دکوراسیون داخلی, چیدنی

در مرحله اول ساخت پادری ابعاد پادری را در نظر بگیرید و مطابق با ابعاد مورد نظر همانند عکس به صورت طولی و هم اندازه ببرید. و سبعد هر کدام از برش ها را به صورت ۳ تایی دسته بندی کنید و  به هم گره بزنید.

دکوراسیون داخلی, پادری, چیدنی, آموزش تصویری ساخت پادری کامواهای پارچه


نکته: دلیل دسته بندی سه تایی کامواهای در ساخت پادری با کاموا پارچه ای، بافتی است که در ادامه مفصل در باره آن توضیح خواهیم داد.

در مرحله ی بعدی هر کدام از دسته های سه تایی را همانند عکس با چسب روی سطحی مانند دیوار فیکس کنید سبعد آغاز به بافت زدن کنید. این کار را برای هر کدام از دسته ها انجام دهید تا به اتمام برسد.

پادری, دکوراسیون داخلی, چیدنی, آموزش تصویری ساخت پادری کامواهای پارچه


در این مرحله بافت ها را کنار هم بچینید با توجه به سبک و سیاق دکوراسیون تان و رنگ های موجود در فضای داخلی تان می توانید رنگ کاموا پادری تان انتخاب کنید تا ظاهر هماهنگی با دکوراسیون تان داشته باشد.

پادری, دکوراسیون داخلی, چیدنی, آموزش تصویری ساخت پادری کامواهای پارچه


الآن با کمک نخ و سوزن بافت های فیکس شده را از پشت به هم بدوزید. در هنگام دوختن بافت ها دقت کنید که کوک ها هم اندازه، منظم و محکم باشند تا در زمان استفاده ظاهر خود را از دست ندهد، حتی اگر مهارت کافی دارید می توانید برای ساخت پادری کاموایی از چرخ خیاطی هم استفاده کنید تا فرش شما مقاوم تر باشد.

دکوراسیون داخلی, چیدنی, پادری, آموزش تصویری ساخت پادری کامواهای پارچه


الآن پادری تان را پشت و رو کنید و رشته های اطراف آن را مرتب کنید، اگر نیاز به کوتاهی دارند با کمک قیچی آن ها را مرتب کنید.

چیدنی, پادری, دکوراسیون داخلی, آموزش تصویری ساخت پادری کامواهای پارچه


الآن ساخت پادری کاموایی شما به پایان رسیده است و پادری شما آماده است.

چیدنی, پادری, دکوراسیون داخلی, آموزش تصویری ساخت پادری کامواهای پارچه


مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :