باند حرفه ای سرقت از خانوم سالخورده منهدم شد

تاریخ انتشار پست : 1395-8-27 دسته :

سارقانی که در استان های متفاوت کشور از زنان سالمند سرقت می کردند با اعتراف 100 فقره سرقت ، در استان سمنان بازداشت شدند.

سرقت از زنان, باند حرفه ای, منهدم شد, باند حرفه سرقت زنان سالخورده منهدم

سرقت از زنان, باند حرفه ای, منهدم شد
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، فرمانده انتظامی استان سمنان گفت : در پی دریافت شکایت و نقل از های مردمی از سرقت طلاجات زنان سالخورده با شیوه ای خاص در استان های متفاوت کشور به خصوص سمنان، تیمی ویژه از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی تشکیل و پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.
سردار روح الامین با اشاره به اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی پلیس سمنان اظهار داشت : ماموران بعد از تلاش های بی وقفه و شبانه روزی خود موفق به شناسایی یکی از اعضای این باند شدند.
وی به هماهنگی های لازم با مرجع قضائی اشاره و تصریح کرد : متهم 31 ساله در محور سمنان – دامغان از سوی پلیس بازداشت شد و تحت بازجویی فنی قرار گرفت.
سردار قاسمی با بیان اینکه مجرم در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود، ادامه داد : در ادامه بازجویی های تخصصی و در مواجهه با اسناد و مدارک مستدل پلیس ، متهم به 100 فقره سرقت از سالمندان در استان های متفاوت کشور اعتراف کرد.
قاسمی تصریح کرد : مقدار قابل توجهی طلاجات از نوع گردبند ، انگشتر ، پلاک و 37 قطعه اسکناس 100 دلاری ، 20 قطعه اسکناس 100 دلاری جعلی و تعدادی کارت عابربانک از جمله کشفیات پلیس در این خصوص بود.
وی خاطرنشان کرد: با ادامه تحقیقات 2 عضو دیگر این باند نیز شناسایی و در 2 عملیات ضربتی در استان گلستان بازداشت شدند.
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به گستردگی سرقت های اعضای این باند در استان های متفاوت کشور از جمله تهران ، گلستان ، خراسان رضوی و شمالی، مازندران خاطرنشان کرد: تاکنون 40 نفر از مالباختگان شناسایی شدند.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :