سپاه درگذشت مرضیه حدیدچی را تسلیت گفت

تاریخ انتشار پست : 1395-8-27 دسته : سیاسی

سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت بانوی انقلابی و ولایتمدار مرحومه مرضیه حدیدچی دباغ اولین فرمانده سپاه همدان را تسلیت گفت.


خبرگزاری فارس: به نقل از سپاه نیوز، در پی درگذشت مرحومه خانم مرضیه حدیدچی دباغ از مبارزان پیشگام انقلاب اسلامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

تسلیت, حدیدچی, سپاهبنا به این نقل از، در بخشی از این پیام آمده است: تربیت مکتبی و انقلابی، آن بانوی ارجمند را از مبارزان پیشگام انقلاب اسلامی و طلایه دار نقش آفرینی های بزرگ در عرصه دفاع از نهضت امام (ره) و ولایت فقیه قرار داده بود. او از اولین روزهای حضور در کاروان انقلاب تا واپسین لحظات حیات آموزنده اش بر عهد و پیمان خود با امام امت و ولی فقیه زمان وفادار ماند و به ابدیت پیوست.

این پیام با اشاره به خدمات ارزنده مرحومه خانم مرضیه حدیدچی دباغ طی دوره تصدی فرماندهی سپاه همدان و حضور در مأموریت های سخت و دشوار تصریح کرده است: بی تردید یاد و خاطره این شیرزن انقلابی و ولایی به ویژه در سنگر فرماندهی سپاه همدان و مقابله با ضد انقلاب در کردستان و نمایندگی در هیأت اعزامی امام خمینی (ره) برای ابلاغ پیام ایشان به گورباچف و نیز نمایندگی مردم در سه دوره مجلس شورای اسلامی در حافظه تاریخی ملت ایران زنده و آنان را به ایستادگی و پایبندی بر اصول و آرمان های انقلاب اسلامی و تلاش صادقانه و بی ادعا برای حفظ و بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی فرا می خواند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان این پیام با تسلیت درگذشت خانم مرضیه حدیدچی دباغ از درگاه خداوند بزرگ برای آن مرحومه غفران و رضوان الهی و برای بازماندگان و یادگاران آن بانوی ارجمند صبر و شکیبایی طلب کرده است.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :