8 میلیارد تومان اعتبار برای حمایت از صنایع کوچک استان اصفهان

تاریخ انتشار پست : 1395-8-27 دسته :

در سال جاری 8 میلیارد تومان اعتبار بر ای توسعه صنایع کوچک در کل استان در نظر گرفته شده است.

حمایت, صنایع کوچک, استان اصفهان, میلیارد تومان اعتبار حمایت صنایع کوچک استان اصفهان

حمایت, صنایع کوچک, استان اصفهان, تخصیص اعتبار

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان خطاب به فعالان صنایع کوچک، با بیان اقدامات حمایتی شرکت شهرک های صنعتی گفت: در سال جاری 8 میلیارد تومان اعتبار به صورت شناور در راستای توسعه صنایع کوچک در کل استان در نظر گرفته شده است.
محمد جواد بگی افزود: این اعتبار در استان شناور و هر منطقه ای که استعداد خوبی داشته باشد می تواند این کمک ها را دریافت کند.


وی بیان کرد: شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان برای اولین بار در بحث شرکت در نمایشگاه های بین المللی، 50 درصد هزینه ها را تا سقف 5 میلیون تومان برای هر صنعتگر در قالب تورهای با نظارت شرکت شهرکها پرداخت می کند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: شرکت شهرک های صنعتی، 80 درصد هزینه دوره های آموزشی که برای افراد و یا مدیران واحدهای صنعتی برگزار می شود را پرداخت می کند.
بگی افزود: اگر واحدهای صنایع کوچک دارای مشکلات فنی باشند در صورت مراجعه به فن بازار و بهره گیری از افراد دارای ایده و در نهایت عقد قرارداد با آنها، شرکت شهرک ها تا سقف 100 میلیون تومان به صورت بلاعوض برای حل مشکلاتی چون تکنولوژی و بهینه سازی خطوط تولید، مصرف انرژی به آنها پرداخت می کند.مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :