تمرین ویژه دروازه بانی طارمی برای آقای گلی!

تاریخ انتشار پست : 1395-8-28 دسته : ورزشی

مهدی طارمی در تمرین امروز سرخپوشان درون دروازه این تیم قرار گرفت و با واکنش های جذاب توجه خود حیرت بازیکنان را به همراه داشت.


ورزش سه: آقای گل فصل گذشته لیگ برتر که در این فصل نیز در کورس برای آقای گلی قرار دارد، در بازگشت از اردوی تیم ملی در جمع سرخپوشان حضور یافت و نخستین تمرین این تیم برای دیدار با پیکان را پشت سر گذاشت.

طارمی که این روزها از روحیه بالایی برای ادامه درخشش خود در لیگ برتر برخوردار است امروز در تمرین این تیم در درون دروازه قرار گرفت. حضور فوق العاده او در درون دروازه و واکنش های او باعث تعجب بازیکنان این تیم شد.

نکته جذاب توجه در این تمرین و حضور این مهاجم در درون دروازه می تواند نکات فنی را در خود داشته باشد. مهدی طارمی که علیرغم حضوری موثر در ترکیب پرسپولیس در به ثمر رساندن موقعیت های خود ناکام مانده، مطمئنا در صورت حضور در درون دروازه می تواند شناخت بهتری نسبت به دروازه و عملکرد دروازه بانان کسب کند که منتهی به شرایط بهتر او در موقعیت های صد در صد و حتی کمتر داشته باشد. باید دید مهدی طارمی در این زمینه موفق خواهد شد عملکرد فنی خود را بالاتر ببرد. طارمی در این تمرین مطمئنا شناخت بهتری از واکنش دروازه بان در ضربات کسب خواهد کرد که به او کمک خواهد کرد تا در زدن ضربات خود موفق عمل کند و در صورت تداوم این شرایط می تواند او را در گلزنی یاری دهد.

پرسپولیس, پرسپولیس, پرسپولیس, تمرین ویژه دروازه بانی طارمی آقای گلی!

پرسپولیس

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :