ابهام در قتل مردی که همسرش خیانت کرد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-4 دسته : آخرین اخبار حوادث

زنی که متهم است همسرش را با همدستی مرد مورد علاقه اش به قتل رسانده ، یک بار دیگر پای میز محاکمه می رود تا مشخص شود دقیقا چه نقشی در قتل شوهرش داشته است.


روزنامه شرق: زنی که متهم است همسرش را با همدستی مرد مورد علاقه اش به قتل رسانده ، یک بار دیگر پای میز محاکمه می رود تا مشخص شود دقیقا چه نقشی در قتل شوهرش داشته است.

 مأموران مرداد سال ٩٣ جسد مردی جوان را کنار جاده پیدا و تحقیقات خود را برای مشخص شدن دلیل مرگ او شروع کردند. همه چیز نشان می داد این مرد تصادف کرده است اما اصرار پدر مقتول مبنی بر اینکه پسرش به عمد کشته شده است، باعث شد تا مأموران تحقیقات بیشتری را دراین باره شروع کنند و همسر او برای توضیح به دادسرا برده شد.

 این زن در ابتدا مدعی شد همسرش از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است، اما تحقیقات بعدی نشان داد این زن با مرد دیگری رابطه داشته و شبی که همسرش از خانه بیرون رفته او هم با همان مرد بوده است. این زن درنهایت اعتراف کرد همسرش به دست مردی که با او رابطه داشت، به قتل رسیده است.

این زن گفت: ما به سفر رفته بودیم شوهرم و آن مرد هم بودند. شب حادثه ما برای گردش بیرون رفتیم و به محض اینکه شوهرم از ماشین پیاده شد، حامد مرد، موردعلاقه ام، پشت فرمان نشست و یکباره کلاج از زیر پایش در رفت و با ماشین به شوهرم کوبید و ما هم از ترس فرار کردیم. مرد جوان اتهام قتل را متوجه ملیحه، همسر مقتول، کرد و گفت: وقتی مقتول از ماشین پیاده شد تا کاری انجام دهد ملیحه پشت فرمان نشست و به مقتول زد و من هم چندبار با ماشین از رویش رد شدم اما اصلا این طور نبود که اول من به او زده باشم.

با تکمیل تحقیقات، پرونده برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران رفت. حامد یک بار دیگر ادعای خود را مطرح کرد و گفت او در ابتدا پشت فرمان نبوده اما پس از اینکه مقتول زخمی شد چندبار با ماشین از روی او رد شد. این مرد گفت: من با ملیحه رابطه داشتم و شوهرش هم می دانست و گاهی کمک مالی به آنها می کردم.

زمانی که با هم بیرون رفتیم هم شوهرش می دانست من تحت چه عنوانی کنار همسرش هستم. هرچند از قدیم ما همدیگر را می شناختیم و پس از ازدواجش بود که من با ملیحه رابطه برقرار کردم.

 وقتی نوبت به ملیحه رسید او اتهام را رد کرد و گفت: من هیچ نقشی در این قتل نداشتم و حتی تصادف اولیه هم کار من نبود. من و حامد با هم رابطه داشتیم و البته شوهرم هم این را می دانست. اما اختلاف خاصی با هم نداشتیم و مخالفتی هم نمی کرد. دلیلی هم برای قتل نبود. با پایان جلسه رسیدگی، حامد به قصاص و ٩٩ ضربه شلاق و محبوبه فقط به ٩٩ ضربه شلاق محکوم و در اتهام معاونت در قتل تبرئه شد. این رأی مورد اعتراض قرار گرفت و دیوان عالی کشور نیز رأی صادره را نقض و ایراداتی را بر پرونده وارد کرد.

براساس ایراداتی که دیوان وارد کرده نقش ملیحه به درستی در قتل مشخص نشده است و نوع رابطه او با حامد نیز هنوز معلوم نیست ضمن اینکه اگر شوهر ملیحه در جریان رابطه او با فرد دیگری بود، انگیزه ای هم برای قتل وجود نداشت. روز گذشته قرار بود جلسه رسیدگی به این پرونده یک بار دیگر برگزار شود که به علت حضور نداشتن ملیحه در دادگاه و همچنین بی پاسخ ماندن سؤالاتی که دیوان مطرح کرده بود، پرونده برای تکمیل تحقیقات به دادسرا فرستاده شد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :