ورود روحانی با خودرو به حرم حضرت معصومه!

تاریخ انتشار پست : 1395-9-6 دسته : سیاسی

شایعه ورود رییس جمهوری با خودروی شخصی به صحن حضرت معصومه (س) در روز خاکسپاری آیت الله موسوی اردبیلی به استناد تصویر های منتشر شده از این مراسم تکذیب شد.


خبرگزاری ایسنا: شایعه ورود رییس جمهوری با خودروی شخصی به صحن حضرت معصومه (س) در روز خاکسپاری آیت الله موسوی اردبیلی به استناد تصویر های منتشر شده از این مراسم تکذیب شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز جمعه جهت حضور در مراسم خاکسپاری آیت الله موسوی اردبیلی به قم سفر کرد. روحانی پیش از برگزاری مراسم خاکسپاری به زیارت حرم مطهر حضرت معصومه(س) رفت اما این حضور با ادعایی سراسر کذب همراه شده است . ادعا شده بود روحانی با خودروی شخصی وارد صحن حرم آن حضرت شده است.

ورود روحانی با خودرو به حرم حضرت معصومه!

روحانی, قم

این در حالی است که بنا بر دستورالعمل های امنیتی، در شماره ۱۳ مجموعه حرم مطهر حضرت معصومه (س) مختص رفت و آمد مقامات کشوری و لشکری بوده و این افراد به همراه تیم حفاظت خود و بر طبق دستورالعمل های رایج امنیتی، از این در رفت و آمد می کنند. ورود و خروج رییس جمهوری نیز از همین در صورت گرفته است.

از طرفی دیگر نیز با توجه به خیل جمعیت حاضر در مراسم تشییع مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی به هیچ وجه امکان ورود به صحن مقدس آن حضرت با خودروی شخصی قابل باور نخواهد بود.

منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :