خودروی لوکس چینی در راه ایران

تاریخ انتشار پست : 1395-9-7 دسته : دانستنی های علمی

محصول جدید شرکت خودروسازی BYD به زودی توسط کارمانیا وارد ایران می شود. بی وای دی تانگ نام خودروی هیبریدی و لوکس چینی است که با قدرت مناسب و ویژگی های خوبی عرضه شده و در آینده ی نزدیک نیز در کشور ما به فروش خواهد رسید.


وب سایت گجت نیوز - مصطفی معصوم پور: محصول جدید شرکت خودروسازی BYD به زودی توسط کارمانیا وارد ایران می شود. بی وای دی تانگ نام خودروی هیبریدی و لوکس چینی است که با قدرت مناسب و ویژگی های خوبی عرضه شده و در آینده ی نزدیک نیز در کشور ما به فروش خواهد رسید.

خودروی لوکس چینی در راه ایران

بی وای دی تانگ, خودروی چینی, خودروهای وارداتی, هیبریدی

بی وای دی تانگ (BYD Tang) شاسی بلند جدید شرکت خودروسازی چینی است که از مجموع قدرت 505 اسب بخار و ویژگی هایی مانند پارک خودرو توسط ریموت کنترل به بازار عرضه می شود. تانگ خودرویی قدرتمند و هیبریدی است که موفق شد تا توجه همگان را به خود جلب کند. این خودرو از سوی مسئولان شرکت BYD به عنوان سریع ترین خودروی هیبریدی دنیا معرفی شده است.

خودروی لوکس چینی در راه ایران


بی وای دی تانگ از یک موتور بنزینی و دو موتور الکتریکی بهره می برد

تانگ از سه موتور شامل یک موتور بنزینی توربوشارژ 2 لیتری و موتور دوحالته ی هیبریدی بهره می برد. موتور هیبریدی این خودرو امکان رانندگی در وضعیت های تمام الکتریکی و یا هیبریدی الکتریکی را فراهم می کند. موتور بنزینی به همراه یکی از موتورهای الکتریکی در جلوی خودرو و یک موتور الکتریکی دیگر نیز بر روی محور عقب قرار گرفته اند. همچنین BYD تانگ دارای یک گیربکس 6 سرعته ی DCT است.

خودروی لوکس چینی در راه ایران


موتور بنزینی تانگ توانایی تولید قدرت 205 اسب بخار و گشتاور 320 نیوتن متر را دارد و قدرت هر یک از موتورهای الکتریکی این خودرو نیز 150 اسب بخار است که در مجموع قدرت مناسب 505 اسب بخاری را ارائه می دهند. امکان فعال سازی هر سه موتور برای دست یابی به این میزان قدرت وجود دارد.

خودروی لوکس چینی در راه ایران


شتاب صفر تا صد کیلومتر این خودرو 4.9 ثانیه بوده و ویژگی پارک اتومبیل توسط ریموت کنترل نیز از دیگر قابلیت های آن است. BYD تانگ در آینده ی نزدیک و توسط شرکت کارمانیا وارد ایران خواهد شد و بر طبق شنیده ها، قیمت 200 میلیون تومان برای آن در نظر گرفته شده است.

منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :