آتش سوزی مهیب در مجتمع مسکونی فیروزه مشهد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-12 دسته : اخبار اجتماعی

آتش سوزی برج مسکونی در بلوار سازمان آب با تلاش مجاهدانه بیش از 80 آتش نشان مهار و اطفاء شد.

آتش سوزی مهیب در مجتمع مسکونی فیروزه مشهد

آتش سوزی مهیب در مجتمع مسکونی, مهار آتش, سازمان آتش نشانی مشهد, ساکنان برج
به نقل از طاها پخشطاها پخش ؛ آتش سوزی برج مسکونی در بلوار سازمان آب در زمان گستردگی و در حالی که به سرعت پیشروی می کرد به آتش نشانی اعلام شد.

در همان دقایق اولیه بیش از 80 آتش نشان در محل وقوع حادثه حاضر شدند و همزمان عملیات اطفا را از نمای ساختمان و داخل آغاز کردند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی شهرداری مشهد در خصوص آتش سوزی این برج مسکونی گفت: این حریق در ساعت 6:31 صبح امروز به آتش نشانی اعلام شد.

آتشپاد سوم مهدی رضایی با بیان اینکه کانون حریق یکی از واحد های طبقه هفتم برج بود از اعزام بیش از 80 نیروی امدادی و آتش نشانی و 27 دستگاه خودروی اطفای حریق و تجهیزات نظیر نردبان و خودروی توربوفن به محل حادثه خبر داد.

وی با تأکید بر اینکه برج به طور کامل تخلیه شده و منطقه اطراف آن برای پیشگیری از سرایت آتش حصارکشی شد، گفت: شعله های سرکش آتش در حالی که قسمت پذیرایی، آشپزخانه و یکی از اتاق های منزل حدوداً یکصد و بیست متری این برج را فرا گرفته بود، در اقدامی ضربتی و از چندین جهت توسط آتش نشانان در دقایق اولیه مهار و اطفاء شد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: ساکن این منزل که بانویی میانسال بود، نیز از داخل حریق به محل امن منتقل و تحویل تکنسینهای اورژانس حاضر در محل شد.

آتشپاد سوم مهدی رضایی در خصوص مصدومین این حادثه اظهار کرد: بروز این آتش سوزی موجب مصدومیت سه تن دیگر از ساکنین برج شد که در مجموع سه نفر اعزام بیمارستان امام رضا(ع) شدند و یک نفر دیگر به بیمارستان فارابی منتقل شد.

وی همچنین تصریح کرد: تعدادی از ساکنین که دچار دودگرفتگی سطحی شده بودند، توسط تکنسینهای اورژانس نیز در محل بصورت سرپایی مداوا شدند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد ضمن تاکید بر اینکه حال عمومی مصدومین اعزام شده به بیمارستان مساعد می باشد و با ابراز خرسندی از اینکه بروز این آتش سوزی گسترده خسارت جانی در پی نداشت، خاطرنشان کرد : دلیل بروز این آتش سوزی با توجه به گستردگی آن نیازمند بررسی های بیشتر و در دست بررسی می باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :