نمایشگاه تجسمی "صلح روی کاغذ" در موزه هنرهای معاصر افتتاح می شود

تاریخ انتشار پست : 1395-9-13 دسته :

مرحله سوم نمایشگاه تجسمی "صلح روی کاغذ"، عصر روز 14 آذرماه جاری ساعت 16 برای بازدید علاقه مندان در موزه هنرهای معاصر افتتاح می شود.


به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، دوره دوم دو سالانه هنر معاصر در ادامه برگزاری نمایشگاه "صلح روی کاغذ" که پیش تر در بنیاد آفرینش های هنری نیاوران(تهران) و موزه هنرهای معاصر آبادان برگزار شد، 14 آذرماه در محل موزه هنرهای معاصر اصفهان گشایش می یابد.
دوسالانه هنر معاصر با تمرکز بر روی هنر و هنرمندان تجسمی و بینارشته ای و برای چشم اندازی ده ساله توسط مجید عباسی فراهانی هنرمند طراحی و بنیان گذاشته شد و دوره اول آن با عنوان "فرهنگ صلح" در نمایشگاهی، زمستان سال 93 با حضور هنرمندانی از 22 کشور متفاوت در یک مجموعه نیمه خصوصی برگزار و مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت.
فاز سوم نمایشگاه "صلح روی کاغذ" که با مشارکت موزه هنرهای معاصر سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار می شود شامل 100اثر نقاشی، حجم، عکاسی، چیدمان، طراحی و ویدئو از 80 هنرمند ایرانی و خارجی است.
این نمایشگاه عصر روز 14 آذرماه ساعت 16 در گالری های شماره پنج و شش موزه هنرهای معاصر سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان واقع در خیابان استانداری برای بازدید علاقمندان گشایش می یابد و تا روز 14 دی ماه به مدت یکماه ادامه خواهد داشت .

تجسمی, برگزاری نمایشگاه, موزه هنرهای معاصر, اصفهان, صلح روی کاغذمنبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :