تجمع مالباختگان ثامن الحجج مقابل مجلس

تاریخ انتشار پست : 1395-9-14 دسته : اقتصادی

امروز همزمان با روز تقدیم لایحه بودجه سال 96 کل کشور، دو گروه در مقابل مجلس تجمع کردند؛ بازنشستگان فرهنگی و مال باختگان ثامن الحجج به حالت خود معترض هستند.


خبرآنلاین: امروز همزمان با روز تقدیم لایحه بودجه سال 96 کل کشور، دو گروه در مقابل مجلس تجمع کردند؛ بازنشستگان فرهنگی و مال باختگان ثامن الحجج به حالت خود معترض هستند.

امروز همزمان با حضور رئیس جمهور در قوه مقننه، گروهی از فرهنگیان بازنشسته مقابل مجلس تجمع کردند. معترضان به مستمری پایین معلمان بازنشسته معترض بودند و خواستار رفع تبعیض بین بازنشستگان آموزش و پرورش و بازنشستگان سایر ارگان ها و ادارات دولتی هستند.

این گروه که تعداد آنها چند صد نفر تخمین زده می شد از معلمان بازنشسته سراسر کشور بودند به تهران آمدند و مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. این تجمع از ساعت ده صبح شروع شد و از روزهای قبل در شبکه های مجازی توسط بازنشستگان سازماندهی شده بود.

بازنشستگان فرهنگی می گویند: نسبت به پایین بودن مستمری معلمان بازنشسته معترضیم و خواستار رفع تبعیض بین بازنشستگان آموزش و پرورش و بازنشستگان سایر ارگان ها و ادارات دولتی هستیم.

در ماه های گذشته فرهنگیان بازنشسته بارها مقابل مجلس تجمع کرده و خواستار رسیدگی به مطالبات خود شده اند.

همزمان با این تجمع، گروهی از مالباختگان و کارمندان موسسه مالی ثامن الحجج مقابل

مجلس جمع شدند تا از مسئولان بخواهند درباره حالت آنها چاره اندیشی شود.

این افراد که خواستار رسیدگی به پرونده موسسه ثامن الحجج (ع)بوده و پلاکاردهایی در دست داشتند که از مسئولان می خواستند از آنها حمایت کنند.

منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :