2 بازیکن خارجی جدید در تیم بسکتبال شهرداری کاشان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-15 دسته :

تیم بسکتبال شهرداری کاشان 2 بازیکن اهل کرواسی و مونته نگرو جذب کرد.

2 بازیکن خارجی جدید در تیم بسکتبال شهرداری کاشان

شهرداری کاشان, جذب بازیکن, تیم بسکتبال, خارجی
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،تیم بسکتبال شهرداری کاشان که نخستین سال حضور خود در لیگ برتر بسکتبال را تجربه می کند در ابتدای فصل 2 بازیکن صربستانی به نام های ماکسیم کواسویچ و ولادیمیر موویچ را جذب کرد.
با گذشت چند هفته از شروع سوپرلیگ اما کادرفنی شهرداری کاشان که چندان از عملکرد این 2 بازیکن رضایت نداشتند به آنها اولتیماتوم دادند و در نهایت هم با این 2 بازیکن خارجی قطع همکاری کردند.
الآن شهرداری کاشان اقدام به جذب 2 بازیکن خارجی دیگر کرده است؛ ایوان کولیوویچ که اهل کشور مونته نگرو است و در فصل گذشته سوپرلیگ بسکتبال ایران در تیم شهرداری اراک حضور داشته است. این گارد رأس 32 ساله یک متر و 87 سانتی متر قامت دارد.
کولیوویچ یک بار هم در مراسم درفت NBA (مراسمی که در آن تیم های لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا NBA در دو راند بازیکنان خوب و آینده دار لیگ دانشگاهی آمریکا یا سایر لیگ های معتبر جهان را انتخاب می کنند) در سال 2006 حضور داشته اما انتخاب نشده است.
Zvonko Buljan هم دیگر بازیکن خارجی جدید شهرداری کاشان است که متولد سال 1987 میلادی و اهل کرواسی است. او هم سابقه عضویت در تیم بسکتبال شهرداری اراک را در کارنامه خود دارد.
شهرداری کاشان فردا و در هفته ششم لیگ برتر میزبان شهرداری اراک است اما 2 بازیکن جدید این تیم به این بازی نمی رسند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :