بسیج ثمره تدبیر رهبر کبیر انقلاب اسلامی است

تاریخ انتشار پست : 1395-9-15 دسته :

مسئول روابط عمومی سپاه خوی گفت: هفته بسیج فرصتی است برای نشان دادن اقتدار و ابهت دلاومران و شیرزنانی که جا پای پدران و مادران خویش گذاشتند.

بسیج ثمره تدبیر رهبر کبیر انقلاب اسلامی است

آذربایجان غربی, خوی, سپاه خوی
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ستوان یکم پاسدار جمیل احمدزاده با ارائه عملکرد کمیته روابط عمومی سپاه خوی بسیج را رمز ماندگاری انقلاب اسلامی عنوان و افزود: امام (ره) بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای حضور د ائمی مردم در صحنه های انقلاب اسلامی، نیروی مقاومتی را تشکیل داد تا بتواند از دستاوردهای انقلاب اسلامی حفاظت کند.
ستوانیکم پاسدار جمیل احمدزاده خاطر نشان کرد: بسیجیان سلحشورچه در طول 8سال دفاع مقدس و چه بعد از جنگ نیز سناریوهایی را طراحی و به مرحله عمل رسانده اند که گام به گام به پیشرفت کشور منجر شد.
وی افزود: بسیجیان سپاه خوی امسال نیز در لبیک به شعار سال، در طرح های اقتصادی خوب درخشیدند و موفق شدند ضمن کمک به دولت در تولید و اقتصاد، اشتغال زایی نیز انجام دهند.
ستوانیکم پاسدار احمدزاده افزود: کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی سپاه خوی نیز به پاس قدردانی و تقدیر از تلاش های شبانه روزی و موفقیت آمیز بسیجان، برنامه ها و مراسم های هفته بسیج رده های تابعه را به عکس کشید و ضمن تعامل و هماهنگی با دفتر خبری صدا و سیما، خبرگزاریها و نشریات محلی، توانست اکثر برنامه های این هفته مقدس را علاوه بر پخش در بخش های متفاوت خبری شبکه استانی در فضای مجازی و نشریات محلی نیز انعکاس نماید.
وی ادامه داد: برگزاری مراسم ها ی گرامیداشت، یادواره های شهدا، دیدار از خانواده های شهدا،طرح های اقتصادمقاومتی و محرومیت زدایی، تجمع ده هزار نفری بسیجیان و ...از جمله برنامه هایی است که توسط کمیته اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت هفته بسیج سپاه خوی پوش خبری و تصویری شد.
مسئول روابط عمومی سپاه خوی در پایان ضمن خداقوت و خسته نباشید به تمامی خبرنگاران شهرستان خوی، در راستای پوشش خبری و تصویری برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در این شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :