افزایش پزشکان متخصص در بیمارستان مهاباد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-15 دسته :

تعداد متخصصان بیمارستان امام خمینی مهاباد به بالای 55 متخصص رسید.

افزایش پزشکان متخصص در بیمارستان مهاباد

پزشکان, افزایش, مهاباد, متخصص, بیمارستان
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ، مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مهاباد گفت: در سالجاری تعداد 10 متخصص در رشته های متفاوت از جمله عفونی ، زنان ،چشم پزشکی، طب اورژانس ، روانپزشکی ، جراحی مغز و اعصاب، اورولوژی ،کودکان و ارتوپدی جذب بیمارستان امام خمینی مهاباد شده اند به این ترتیب تعداد متخصصین این بیمارستان را به حدود 56 نفر افزایش یافت.

سامرند مرزنگ با بیان اینکه از این تعداد سهم متخصص زنان دو نفر و سایر متخصصین جذب شده هر کدام یک نفر است افزود: این افراد در بیمارستان و کلینیک تخصصی بیمارستان فعالیت دارند و فعالیت آنها در بخش خصوصی ممنوع است.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مهاباد ادامه داد: پیش از شروع برنامه طرح تحول نظام سلامت در بیشتر بیمارستان های دولتی و خصوصی کشور، مراجعه کنندگان در خارج از ساعات اداری (عصر، شب و ایام تعطیل) دسترسی مناسبی به پزشک متخصص نداشتند. به همین دلیل بسته خدماتی پزشکان ماندگار و مقیمی هم کیفیت مراقبت های پزشکی را افزایش داد وهم دسترسی مردم در ساعات غیراداری و ایام تعطیل به پزشکان متخصص و همچنین امکان انجام جراحی های اورژانسی در این زمان ها را فراهم آورد.

دکتر مرزنگ با بیان اینکه بر این اساس پزشکان متخصص درمانگاه تخصصی روزانه در هر دو نوبت صبح و عصر پذیرای بیش از 600 نفر مراجعه کننده هستند گفت: به طور متوسط در هر روز کاری حداقل 20 نفر متخصص در درمانگاه تخصصی مشغول ارائه خدمات به بیماران و مراجعه کنندگان هستند و با احداث کلینیک ویژه تخصصی مشکل کمبود فضای فیزیکی و تکریم ارباب رجوع به طور کامل برطرف می شودمنبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :