پرونده برف مازندران روی میز دولت

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته :

پرونده خسارات و مشکلات برف مازندران چهارشنبه در دولت مطرح می شود.

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، حسین نیازآذری سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران در دیدار با اعضای این مجمع با حضور معاون اول رئیس جمهوری، گفت: پرونده خسارات و مشکلات برف مازندران چهارشنبه در دولت مطرح می شود.

نیازآذری افزود: معاون اول رئیس جمهور بر این باور است که مازندران یک استان مهم برای کشور است و با جایگاه ملی خود از لحاظ بخشی ویژگی های بسیار مهمی در حوزه گردشگری دارد.

وی گفت: از نظر دولت، مازندران استان اصلی کشاورزی کشور است و نقش بسزایی در امنیت غذایی کشور دارد و از همه جهت باید حمایت شود.

جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در این نشست، توسعه صنایع های تک را برای مازندران ضروری دانست و گفت: مازندران علاوه بر وجود ظرفیت های عمده با محدویت های خاصی هم مواجه است و بنای دولت، اهتمام به برطرف کردن مشکلات استان مازندران است.

وی افزود: عدم مهار آبهای سطحی، زباله، حالت نامناسب راه ها و ضعف زیر ساخت ها از مشکلات مازندران است و دولت به دنبال رفع آنها است.

معاون اول رئیس جمهور با عذرخواهی از مردم مازندران بخاطر مشکلات ناشی از برف و قطع گاز گفت: تأمین گاز حق مردم مازندران است و تلاش می شود تا با اتمام سریع تر طرح ساری دامغان مشکل افت فشار گاز مازندران برای همیشه برطرف شود.

جهانگیری با اینکه با کلیه وزرای دولت بیان اینکه بابت اصلاح زیرساخت های استان مذاکره و پیگیری خواهم داشت، افزود: در جلسه چهارشنبه هیأت دولت مسائل، مشکلات و خسارات ناشی از برف اخیر را مطرح می شود و سعی ما بر آن است تا کمک خوبی برای باغداران مازندران تصویب کنیم.

همچنین پیش از سخنان معاون اول رئیس جمهور، استاندار مازندران و هر یک از نمایندگان استان مهم ترین مسائل و مشکلات استان و شهرستان ها را مطرح کردند.بارش برف, ساری, بارش باران, امواج دریا, هواشناسی مازندرانمنبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :