پیش بازی بایرن مونیخ - اتلتیکو مادرید

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته : ورزشی

دو تیم بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید، امروز در ورزشگاه آلیانز آره نا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

ورزش سه: دو تیم بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید، امروز در ورزشگاه آلیانز آره نا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. حساس ترین دیدار امشب چمپیونزلیگ، بین دو ابرقدرت آلمان و اسپانیا برگزار خواهد شد. در حالی که جایگاه هر دو تیم برای صعود به دور پس از پیش مشخص است و بایرن شانسی برای صدرنشینی نخواهد داشت ولی آنچلوتی و شاگردانش برای انتقام گرفتن از اتلتیکو آماده می شوند.

دیدار رفت در اسپانیا با پیروزی 1-0 شاگردان سیمئونه به پایان رسیده و از همین رو بایرنی ها به دنبال پیروزی در این دیدار خانگی خواهند بود. همچنین فصل گذشته نیز اتلتیکو موفق شد در نیمه نهایی از سد بایرن عبور کند و به فینال برسد که این موضوع انگیزه های باواریایی ها را برای این بازی دو چندان می کند.

بایرن که دو شکست پیاپی را کسب کرده بود، در دو بازی اخیرش موفق شده دو پیروزی به دست آورد و به نظر به فرم مطلوبش نزدیک شده است. با این حال انتقادات زیادی از عملکرد آنچلوتی روی نیمکت بایرن به عمل آمده و سرمربی ایتالیایی به دنبال اثبات خود به هواداران تیمش است.

آمار جذاب تقابل های دو تیم، گلزنی اتلتیکو است. در حالی که اتلتیکو در هر 3 تقابل موفق به گلزنی شده ولی در هیچ بازی نتوانسته بیش از یک گل وارد دروازه بایرن کند.کومان و گرین غایبین بایرن برای این بازی هستند و سیمئونه نیز آلسیو چرچی و آگوستو فرناندز را برای این بازی به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. حضور تورس نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

ترکیب احتمالی

پیش بازی بایرن مونیخ - اتلتیکو مادرید


منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :