آموزش فنی و حرفه ای در شهرک های صنعتی

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته :

چهار کارگاه آموزشی فنی و حرفه ای در شهرک های صنعتی مازندران راه اندازی شد.

آموزش فنی و حرفه ای در شهرک های صنعتی

شهرک صنعتی, ساری, آموزش صنعت, فنی و حرفه ای, شرکت شهرک های صنعتی

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ،کامران علی پور معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت: مهم ترین اهداف شرکت از راه اندازی مراکز آموزشی فنی و حرفه ای، آموزش، ارتقاء دانش، تغییر نگرش و بالا بردن مهارت است.

وی گفت: به منظور ارائه خدمات آموزشی و مهارتی و در جهت افزایش و ارتقاء سطح مهارت کارکنان واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان، راه اندازی این مجموعه ها در دستور کار قرارگرفته است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی مازندران اظهار داشت: در حال حاضر 4 مرکز آموزشی فنی و حرفه ای در شهرک های صنعتی سلمان شهر، بندپی بابل، مصطفی خمینی ساری و چمستان نور، با کمک سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان راه اندازی شده است.

علی پور افزود: با اشاره به اهداف شرکت در برگزاری دوره های آموزشی برای بخش تولید استان تصریح کرد: مهم ترین هدف از آموزش، ارتقاء دانش، تغییر نگرش و بالا بردن مهارت است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت: این شرکت دوره های آموزشی مهارتی، مدیریتی و مجازی و موضوع آموزش ها را با همکاری و ارائه گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان در دستور کار قرار داده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :