علت خاموشی ناگهانی "S6" فاش شد!

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته : مجازی

شرکت اپل بالاخره جزئیات پشت اشکال فنی برخی گوشی های آیفون "6s" را که بطور ناگهانی خاموش می شدند را آشکار کرد.

علت خاموشی ناگهانی

گوشی آیفون, شرکت اپل, خاموشی ناگهانی گوشی, آیفون 6s
به نقل از طاها پخش ، البته این توضیح شامل ادعایی عجیب است مبنی بر اینکه این اشکال تنها برای برخی کاربران در چین افتاده است.

این شرکت ماه گذشته بدون ارائه توضیح دقیق در مورد علت این خاموشی های ناگهانی در زمان رسیدن شارژ دستگاه به 30 درصد، از کاربران خواسته بود که باتری دستگاههای مشکل دار را تعویض کنند؛ اما تاکید کرده بود که این مشکل امنیتی نیست.

در بیانیه ای درسایت چینی اپل آمده است: ما دریافتیم تعداد محدودی از گوشی های تلفن همراه آیفون "6s" که بین سپتامبر تا اکتبر 2015 ساخته شده بودند، دارای یک باتری بود که پیش از مونتاژ در دستگاه، به مدت بیش از حدی در معرض هوای محیط قرار داشتند. در نتیجه این باتری ها سریعتر از انواع عادی خراب شده و خاموشی های ناگهانی گاه و بیگاه در آن ها رخ می دهد.

این شرکت همچنین تاکید کرد که نقص مذکور در حقیقت به منظور محافظت از دستگاه طراحی شده بود. به گفته سازندگان، تلفن های همراه آیفون به گونه ای طراحی شده اند که در شرایط خاص مانند دمای بسیار سرد بطور خودکار خاموش می شوند.

این دومین بار است که شرکت اپل به اعلام اصلاحات لازم برای گوشی های خود پرداخته است. حدود یک ماه پیش بسیاری از کاربرهای گوشی های آیفون 6 پلاس از وجود مشکل لمسی دستگاههای خود خبر داده بودند که آیفون در بیانیه ای قول داده بود آن را اصلاح کند.

این شرکت اعلام کرد کاربرانی که با مشکل خاموشی ناگهانی در گوشی های آیفون "6s" روبرو هستند می توانند به فروشگاه های فروش محصولات اپل مراجعه کنند تا بعد از بررسی شماره سریال گوشی، باتری آن بطور رایگان تعویض شود.

منبع: ایسنا

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :