نقض برجام آشکار کننده چهره حقیقی آمریکا بود

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته : سیاسی

نماینده مردم دهلران گفت: نقض برجام از سوی آمریکا چهره حقیقی استکبار را به جهانیان نشان داد.


نقض برجام آشکار کننده چهره حقیقی آمریکا بود

مجلس, صحن, برجام
به نقل از طاها پخش مجلس گروه طاها پخش ، شادمهر کاظم زاده نماینده مردم دهلران در نطق امروز صحن علنی مجلس (سه شنبه 16 آذر) با تبریک فرا رسیدن روز دانشجو گفت: امیدوارم مسئولین فضا و خروجی دانشگاه ها را به سمت اشتغال و کارآفرینی سوق دهند.

وی افزود: درخصوص برجام مطابق فرمایش مقام معظم رهبری آغاز تحریمی که زمانش تمام شده تحریم مجدد و نقض تعهدات برجام است علیرغم بدعهدی سریالی آمریکا برجام اگر هیچ نتیجه ای نداشته این حسن را داشت چهره زر و زور که برای مردم ایران اسلامی آشنا بود را به جهانیان نیز نشان داد.

کاظم زاده تصریح کرد: نمایندگان مجلس تحریم ها فشارهای خارجی، شیطنت های منطقه ای و تهدیدهای خارجی با وجود انسجام داخلی نمی تواند کوچکترین خللی بر عزم و اراده ملت شریف ایران وارد نماید اما آنچه که به عنوان مهمترین تهدید امروز جامعه اسلامی را در معرض آسیب قرار داده و مردم عزیز ایران را نگران نموده موضوعات مربوط به فساد اقتصادی است.

نماینده مردم دهلران خاطر نشان کرد: علیرغم تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه با فساد اقتصادی تشکیل چنین ستادی با همین عنوان تاکنون نتوانسته این مشکل را ریشه کن نماید مهمترین وظیفه ما نمایندگان امروز پیشگیری از فسادهای اداری و اقتصادی است.

وی ادامه داد: لزوم و ضرورت برخورد با مشکل حقوق های نجومی برکسی پوشیده نیست و بر طبق نقل از های مبلغ 23 میلیارد تومان باید عودت داده می شد اما آیا مسئله همین 23 میلیارد تومان است و مفسده اقتصادی در کشور همین میزان است، آیا دستگاه های دولتی و شرکت های دولتی هیچ مشکلی ندارند؟

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :