شروع نمک پاشی و برف روبی معابر سطح شهر اردبیل

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته :

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: هم اکنون معابر سطح شهر اردبیل نمک پاشی و برف روبی می شوند.

شروع نمک پاشی و برف روبی معابر سطح شهر اردبیل

اردبیل, اردبیل, برف روبی, معابر

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ شهرام لازمی زارع صبح امروز در جلسه بررسی حالت معابر شهری در اردبیل اظهار داشت: در پی بارش برف نیروهای خدماتی شهرداری اردبیل معابر سطح شهر اردبیل نمک پاشی و برف روبی می شوند تا مشکل و دغدغه عابران پیاده برطرف شود.

وی افزود: از زمان شروع بارش برف اکیپ خدمات شهری عملیات برف روبی و نمک پاشی معابر سطح شهر اردبیل را آغاز کردند و امیدواریم با همکاری همه جانبه این اکیپ مشکلی در معابر شهری پیش نیاید و بتوانیم تا زمان قطع بارش برف تمامی معابر را پاکسازی کنیم.

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: پلها و میادین جزو معابر شیب دار و پرخطر هستند و با بارش برف امکان یخ زدگی و لغزندگی در این معابر وجود دارد که در همین راستا نمک پاشی پلها و میادین در اولویت کاری ما است و تمامی تلاش خود را به کار می بریم تا در اسرع وقت عملیات برف روبی و نمک پاشی این قسمتها را به اتمام برسانیم.

لازمی زارع تصریح کرد: با برنامه ریزهای انجام شده در آینده ای نزدیک تمامی معابر سطح شهر نمک پاشی می شوند و اکیپ خدمات شهری در صورت مشاهده هرگونه مشکل در عبور و مرور با آمادگی کامل در خدمت همشهریان هستند تا مشکلی در ادامه برای عموم مردم پیش نیاید.

وی بیان کرد: اردبیل دارای موقعیت جغرافیایی دشتی بوده که مشکل آبگرفتگی همواره در این قسمت وجود دارد که با توجه به اینکه پس از بارش برف ممکن است بر اثر ذوب شدن برفها آبگرفتگی اتفاق بیفتد، حوزه خدمات شهری تمام خدمات از جمله لایروبی و پاکسازی کانالها و آبهای جاری را انجام داده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :