عکس های پرداخت تعهدات سفر رئیس جمهور به مازندران

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته :

تمام تعهدات سفر رئیس جمهور به مازندران تا پایان آذر امسال پرداخت می شود.


به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ،به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران ، محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در نشست مشترک نمایندگان مجلس و استاندار مازندران در تهران گفت: تمام تعهدات سفر رئیس جمهور به مازندران تا پایان آذر امسال پرداخت می شود.

وی افزود: مازندرانی ها مردمی شریف و بزرگ هستند و برای رفع مشکلات آنان زیرساخت های استان نیاز به توجه مجدد دارد.

نوبخت گفت: با اجرای 100 کیلومتر خط انتقال گاز دامغان به مازندران مشکلات افت فشار گاز رفع خواهد شد و تجهیزات مورد نیاز چاه های آب شهری و روستائی مازندران باید تامین شود.

معاون رئیس جمهور افزود: پرداخت خسارت از طریق بیمه به صورت جدی باید دنبال شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه تا پایان آذر همه تعهدات سفر رئیس جمهور به مازندران پرداخت خواهد شد، افزود: از 991 میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهور به مازندران 471 میلیارد تومان تا کنون پرداخت شده است و هر تعهدی را که سازمان برنامه و بودجه داشته نیز به طور حتم اقدام خواهد شد.

بیژن زنگنه وزیر نفت نیز در این جلسه گفت: مازندران در پایان خط انتقال گاز قرار دارد و در 21 استان کشور به طور بی سابقه درجه سرما به زیر صفر و مصرف خانگی گاز به 550 میلیون متر مکعب در روز رسید، در صورتی که در زمستان سال های گذشته در پیک مصرف هم به 450 میلیون متر مکعب نمی رسید.

وی افزود: خط انتقال گاز دامغان به مازندران قبل از زمستان 96 به پایان خواهد رسید و همچنین تعهد می کنم با پیگیری و تامین زیرساخت های لازم، مشکل افت فشار گاز برای همیشه حل شود.

محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی نیز با اشاره به خسارت سنگین برف، خواستار جبران زیان کشاورزان شد و بر پرداخت تسهیلات کم بهره و استمهال، اختصاص اعتبارات برای خرید تضمینی مرکبات، ضرورت راهکاری برای خرید کیوی خسارت دیده و پرداخت اعتبارات بیمه محصولات کشاورزی تاکید کرد و گفت: با خرید پرتقال صنعتی با قیمت550 هزار تومان، بخشی از پرتقال های آسیب دیده خریداری شده و این روند تداوم خواهد داشت.

وی افزود: واردات مرکبات نخواهیم داشت و مرکبات موجود، پاسخگوی نیاز کشور است و خرید مرکبات برای ذخیره سازی شب عید نیز به زودی آغاز خواهد شد.

پرداخت تعهدات سفر رئیس جمهور به مازندران+ تصاویر

تعهدات سفر رئیس جمهور, خط لوله گاز مازندران, استانداری مازندران, ساری, سفر رئیس جمهور

پرداخت تعهدات سفر رئیس جمهور به مازندران+ تصاویر


پرداخت تعهدات سفر رئیس جمهور به مازندران+ تصاویر


پرداخت تعهدات سفر رئیس جمهور به مازندران+ تصاویر


انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :