هوشمندسازی تقاطع های سطح شهر اردبیل

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته :

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اردبیل گفت: با برنامه ریزیهای انجام شده تقاطع های سطح شهر اردبیل هوشمندسازی می شوند.

هوشمندسازی تقاطع های سطح شهر اردبیل

هوشمندسازی, شهر, معابر, اردبیل, اردبیل

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ قدرت سیفی امروز در جلسه بررسی حالت تقاطع های سطح شهر اردبیل اظهار داشت: در راستای کاهش تصادفات در برخی از تقاطع ها، اقدامات لازم برای طراحی و اصلاح هندسی آنها انجام شده که طراحی و اصلاح هندسی 21 تقاطع در سطح شهر از امور مصوب شورای ترافیک استان بود که از این تعداد اصلاح هندسی 2 تقاطع به تصویب نرسیده است.

وی افزود: تقاطعهای میدان کشاورز، زیرپل پیرعبدالملک، تقاطع مالک اشتر و ولایت، میدان وحدت، خیابان بعثت، سه راهی نیار، چهارراه باغمیشه، پل باغمیشه، شهرک رضوان و خیابان ملاباشی از جمله تقاطعات ساماندهی شده است که در حال حاضر به اتمام رسیده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اردبیل گفت: در راستای روان نمودن ترافیک در سطح شهر هوشمندسازی تقاطعات چهارراه یاقوت و چهارراه ورزش از جمله برنامه های در دست اقدام است که امیدواریم بتوانیم به زودی عملیات اجرایی هوشمندسازی این پروژه را به اتمام رسانده و تمامی تقاطعات را هوشمند سازیم.

سیفی تصریح کرد: سایر اقداماتی که هم اکنون انجام شده می توان به مانع گذاری ترافیکی به تعداد 100 عدد، تعویض 20 عدد پایه چراغ، بازدید و رفع عیب 100 مورد چراغ راهنمایی، کابل کشی یک هزار و 200 متر چراغ راهنمایی، 200 عدد نیوجرسی گذاری و 150 عدد جداکننده اشاره کرد.

وی بیان کرد: انتظار می رود با هموار نمودن مشکلات تقاطعات شاهد کاهش تصادفات و روان شدن ترافیک در سطح شهر باشیم که این موضوع بسیار حائز اهمیت است و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد چنین مشکلاتی در سطح شهر نباشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :