هزار و یک شهر تعطیل شده است / نگران حالت ترافیکی منطقه ٢٢ در آینده هستم

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته : اخبار اجتماعی

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بزرگترین پروژه های تجاری در منطقه ۲۲ است و در حال حاضر پروژه هزار و یک شهر تعطیل شده است.


به نقل از خبرنگار طاها پخش ؛ اسماعیل دوستی عضو شورای اسلامی شهر تهران در سیصد و دهمین جلسه علنی درباره مشکلات منطقه 22 شهر تهران اظهار داشت: جمعیت شهر تهران بعد از انقلاب در جنگ تحمیلی رو به رشد بوده است و نتوانستیم خدمات زیربنایی را برای این جمعیت رو به افزایش ایجاد کنیم.

جنگ تحمیلی, افزایش جمعیت, شورای شهر, جمعیت پذیروی افزود: باید قبل از سکونت در منطقه 22 زیرساخت های لازم ایجاد می شد، چرا که این منطقه تازه تأسیس است و می توانست الگوی نقاط دیگر باشد.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین مال تهران در منطقه 22 است گفت: حجمی از جمعیت با توجه به وجود مجتمع های تجاری بزرگ در آینده ای نه چندان دور وارد می شود که باید تصمیم اساسی در این خصوص گرفته شود.

دوستی به پروژه یک هزار و یک شهر اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این پروژه در منطقه 22 تعطیل شده است و باید پیگیر حل این مشکل باشیم.

وی افزود: پروژه هایی که در منطقه 22 اجرایی می شود جمعیت پذیر هستند و باید نسبت به حل مشکلات ترافیکی آینده در آن منطقه اقداماتی صورت گیرد.

در ادامه رضا تقی پور عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: منطقه 22 با توجه به اجرای پروژه های تجاری و گردشگری، قطعاً در آینده با جمعیت زیادی مواجه خواهد شد و باید نسبت به شبکه ترافیکی آن اقدامات لازم صورت گیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه اتوبان شهید همت از آن منطقه می گذرد، باید نسبت به حل مشکلات ترافیکی آن نیز اقدامات لازم انجام شود نه اینکه با مشکل جدیدی مواجه شویم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :