عکس های تولید برنامه مشاعره آستان ارادت در فارس

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته :

برنامه مشاعره آستان ارادت در شیراز کلید خورد.

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ آیت الله دستغیب تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی علیهم السلام در مراسم افتتاحیه برنامه مشاعره آستان ارادت در حرم مطهر احمد بن موسی علیه السلام این کار را یک کار جهادی دانست.
تولیت آستان احمدی ومحمدی علیهم السلام تصریح کرد: برنامه مشاعره آستان ارادت یکی از نمونه های توجه رسانه ملی به حرم مطهر احمد بن موسی (ع) است.

تولید برنامه مشاعره آستان ارادت در فارس+تصاویر

شیراز, آستان ارادت فارس, تولید, مشاعره, برنامه

آیت الله دستغیب توجه برخی مدیران استان در این زمینه را نشانه حرکتی دانست که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارد.
سید تقی سهرابی مدیر کل صدا وسیمای فارس هم اظهار کرد: یکی از دغدغه های مهم ما، تعریف رسانه در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در آینده نه چندان دور بتوانیم الگوی موفق خودمان به عنوان صدا و سیما در این تراز را به سایر کشورها معرفی کنیم.
وی تاکید کرد: در صدا و سیما در تراز جمهوری اسلامی ایران پیام هایی که تولید می شود باید از قابلیت های خاص و منحصر به فردی برخوردار باشد که پیوست همه این پیام ها باید تقویت معنویت و سوق دادن به جامعه هدف به سمت خدا، تقویت معارف الهی و معارف دینی باشد.

تولید برنامه مشاعره آستان ارادت در فارس+تصاویر


سید تقی سهرابی اظهار کرد: امروز در صدا وسیمای فارس فرزندان ما، به این بلوغ رسانه ای رسیده اند که بتوانند با حفظ فرم، فرم تاثیرگذار محتوای غنی تولید کنند محتوایی که بتواند مخاطب را جذب و حرفی برای گفتن داشته باشد برنامه مشاعره آستان ارادت با این هدف تولید می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :