منصوریان از زمانی ناراحت است | افتخاری

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته : ورزشی

مدیرعامل استقلال می گوید اعضای هیات مدیره باید بیشتر از آنکه به دنبال حرف زدن باشند، از تیم حمایت کنند.


ورزش سه: اختلاف میان اعضای هیات مدیره و علیرضا منصوریان موضوعی است که پس از نخستین نتایج بد استقلال به شکلی غیر رسمی در رسانه ها مطرح شد. این اختلاف حتی به تمرین آبی ها و مذاکره با جانشین منصوریان نیز کشیده شد اما با آغاز نتایج خوب استقلال دیگر کسی سراغی از این اختلافات نگرفت.

افتخاری, منصوریان, استقلالاین اختلاف نظرها اما هیچگاه میان اعضای هیات مدیره و منصوریان حل نشد تا همچنان مانند آتش زیر خاکستر باشد.  سید رضا افتخاری با تایید این اختلاف نظرها می گوید: فکر می کنم آدم باید بیشتر عمل کند تا اینکه حرف بزند. صحبت کردن دردی را دوا نمی کند بلکه دردی به دردها هم اضافه می کند. اعضای هیات مدیره اگر صحبتی دارند، می توانند آن را در هیات مدیره مطرح کنند نه اینکه در رسانه ها بگویند. تمام هم و غم ما این است که به هم کمک کرده و مشکلات را حل کنیم. به شخصه نظرم این است از طرف باشگاه یک نفر به عنوان سخنگو با رسانه ها در ارتباط باشد چرا که اگر قرار باشد، همه صحبت کنیم جمع کردن آن سخت خواهد بود و حاشیه ساز می شود.

صحبت های افتخاری درباره انتظارش از اعضای هیات مدیره و اختلاف آنها با منصوریان به همینجا ختم نشد. او در ادامه صحبت هایش با تایید شایعه اختلاف منصوریان و زمانی گفت: بله آقای منصوریان بسیار از این گفتگو ها ناراحت است. به هر حال هرکدام از ما یک جایگاهی داریم. من نباید در مورد مسائل فنی حرف بزنم. به من ربطی ندارد. من باید حامی تیم باشم. منصوریان خودش در بحث فنی ورود می کند. او از این موضوع ناراحت شده و من به او حق می دهم.

منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :