هم اندیشی حفاظت و مرمت تزئینات وابسته به معماری برگزار می شود

تاریخ انتشار پست : 1395-9-17 دسته :

سمینار بین المللی حفاظت و مرمت تزئینات وابسته به معماری با حضور 17 متخصص و استاد دانشگاه در اصفهان برگزار می شود.

هم اندیشی حفاظت و مرمت تزئینات وابسته به معماری برگزار می شود

سمینار بین المللی, در اصفهان, حفاظت و مرمت, وابسته به معماری, تزئینات

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، سمینار بین المللی حفاظت و مرمت تزئینات وابسته به معماری 20 تا 22 آذرماه جاری در اصفهان برگزار می شود.

این سمینار با هدف تعامل با دانشگاه های برتر در حوزه مرمت، ارتقا سطح کیفی و دانش اساتید و دانشجویان بر طبق آخرین یافته های مرمت و حفاظت سطوح تزئینی و آشنایی دانشجویان، اساتید و صاحب نظران حوزه مرمت با آخرین تجهیزات و تکنولوژی های مرمت نما و پاکسازی جداره های شهری برگزار می شود.

در سمینار بین المللی حفاظت و مرمت تزیینات وابسته به معماری 17 متخصص و استاد دانشگاه از دانشگاه های ساپی ینزا، پادوا و پلی تکنیک میلان از کشور ایتالیا و متخصصین حفاظت و مرمت ابنیه تاریخی ایتالیا و نیز تعدادی از استادان مرمت و معماری ایران از سراسر کشور حضور خواهند داشت.

این برنامه از سوی دانشگاه هنر اصفهان و با همکاری مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، عمارت خورشید، استانداری اصفهان، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی اصفهان، شهرداری اصفهان، سازمان نوسازی و بهسازی، پایگاه مجموعه جهانی نقش جهان، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان و انجمن علمی مرمت و احیای بافت های تاریخی برگزار می شود.

حناچی معاون وزیر راه و شهرسازی، طالبیان معاون سازمان میراث فرهنگِی، صنایع دستی و گردشگری کشور، جمالی نژاد شهردار محترم اصفهان، نادی مسئول امور دانشجویان و بورسیه های کشور وزارت امور خارجه، بختیار نماینده مجلس، کیانی رئیس دانشگاه هنر اصفهان، اله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان محمدی معاون شهردار، رئیس اتاق بازرگانی ایتالیا، یکی از اعضای کنسول ایتالیا، از مهمانان این برنامه هستند.
افتتاحیه این سمینار 20 آذر ساعت 9 صبح، در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی اصفهان و همایش در روزهای 21 و 22 آذر در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :