کارگران جان سالم به در بردند / حریق گسترده کارگاه لوستر سازی در عباس آباد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-17 دسته : اخبار اجتماعی

یک کارگاه لوسترسازی مملو از قطعات، گالن های بنزین، تینر و تعدادی سیلندر اکسیژن در آتش سوخت.

حریق گسترده کارگاه لوستر سازی در عباس آباد/ کارگران جان سالم به در بردند

آتش سوزی, کارگاه لوسترسازی, مجید یادگاری, مهار حریق, پایان عملیات
به نقل از خبرنگار طاها پخش ، در پی تماس کارگران یک کارگاه تولیدی لوستر با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ نیروهای آتش نشانی ایستگاه 121 را ساعت 13:00 روز گذشته به جاده خاوران، محله عباس آباد علاقمند رهسپار کرد.

مجید یادگاری رئیس ایستگاه 121 آتش نشانی در مورد این حادثه گفت: قسمت سقف یک کارگاه 2 طبقه تولیدی لوستر به مساحت تقریبی 200 مترمربع آتش گرفته و شعله های آتش در حال سرایت به همه قسمت های این کارگاه بود.

وی با اعلام اینکه خوشبختانه همه کارگران بدون آسیب دیدگی قبل از رسیدن آتش نشانان از کارگاه خارج شده بودند، افزود: این کارگاه مملو از قطعات ساخت لوستر، گالن های بنزین و تینر و تعدادی سیلندر اکسیژن بود و امکان سرایت شعله های آتش به آن ها وجود داشت.

این رئیس ایستگاه در ادامه گفت: نیروهای آتش نشانی بلافاصله بعد از قطع جریان برق و گاز کارگاه، با استفاده از تجهیزات کامل و لوله های آبرسانی عملیات مهار شعله های آتش را شروع کردند.

یادگاری بیان کرد: در حین عملیات مهار آتش سوزی، آتش نشانان گالن های بنزین و تینر و سیلندرهای اکسیژن را به خارج از محل حادثه انتقال دادند و بعد از خاموش کردن کامل آتش سوزی و ارائه تذکرات ایمنی به مالک کارگاه و کارگران، به مأموریت خود پایان دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :