پرسپولیس، استقلال و تراکتور مدعیان قهرمانی هستند | دقیقی

تاریخ انتشار پست : 1395-9-17 دسته : ورزشی

بازیکن تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: معتقدم تیم های پرسپولیس، استقلال تهران و تراکتورسازی مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر شانزدهم محسوب می شوند.

دقیقی: پرسپولیس، استقلال و تراکتور مدعیان قهرمانی هستند

هفته سیزدهم لیگ برتر, سعید دقیقی, تیم پیکان, سیاه جامگان, مهاجم تیم فوتبال سیاه جامگان, دیدار سیاه جامگان-پیکان
سعید دقیقی در گفت و گو با خبرنگار طاها پخش ،درباره بازی روز جمعه تیم سیاه جامگان مقابل پیکان بیان کرد: این تیم از کادر فنی و بازیکنان خوبی در ترکیب خود بهره می برد به همین علت بازی سخت و دشواری را مقابل پیکان در شهر قدس خواهیم داشت، اما برای اینکه بتوانیم جایگاهمان را در جدول لیگ بهبود ببخشیم محکوم به شکست تیم پیکان هستیم.

وی ادامه داد: تیم ما از پتانسیل بالایی برخوردار است هم اکنون وضعیتمان در جدول بد نیست. از الان نمی شود درباره رتبه مان در نیم فصل صحبت کرد باید منتظر ماند و دید در پایان لیگ چه رتبه ای را بدست خواهیم آورد. پیروزی در این دیدار باعث می شود تا انگیزه بازیکنان از لحاظ روحی و روانی در ادامه فصل بیشتر شود. شرایط تیم سیاه جامگان از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری نسبت به گذشته بهتر شده است و امیدوارم وضعیتمان از این هم بهتر شود.

بازیکن تیم فوتبال سیاه جامگان درخصوص کیفیت تیم پیکان گفت: تیم پیکان در خط حمله اش از مهاجمان زهر داری بهره می برد. همچنین بازیکنان با تجربه زیادی مانند رحمان احمدی در این تیم وجود دارند. عملکرد شاگردان جلالی تا این لحظه در مسابقات لیگ درخشان بوده است.

مهاجم اسبق تیم ماشین سازی تبریز در پاسخ به این سوال که چرا از بازی های خانگی این تیم عمده استقبال نمی شود،اظهار کرد: باید بگویم نزدیک به 12 سال پیش در تیم صبا بازی می کردم، وقتی امکانات آن سال ها را با الان مقایسه می کنم نتیجه می گیرم به جای اینکه فوتبال ما پیشرفت کند روز به روز از لحاظ امکانات نسبت به سال گذشته ضعیف تر می شود. در آن سال هایی که در تیم صبای قم مشغول بازی بودم از لحاظ زمین تمرینی، امکانات رفاهی، سالن وزنه، سالن فیزیوتراپی، استخر و سونا در بهترین شرایط ممکن قرار داشتیم اما متاسفانه مسئولان فعلی به دنبال پیشرفت فوتبال نیستند و استادیوم ها در داخل شهرها ساخته نمی شود.

عضو تیم سیاه جامگان اظهار کرد: الان بیشتر استادیوم ها در بیرون شهرها قرار دارند و زمانی که هوا سرد می شود تماشاگران ترجیح می دهند به جای حضور در استادیوم بازی را از پای گیرنده های تلویزیونی مشاهده کنند تا در این شرایط بد اقتصادی هزینه کمتری را تقبل کنند. این در صورتی است که در اروپا تمام ورزشگاه ها در داخل شهر ساخته می شود تا هواداران برای دیدن بازی تیم محبوب شان دچار مشکل نشوند.

دقیقی در پایان در مورد قهرمان امسال لیگ خاطر نشان کرد: معتقدم تیم هایی مانند پرسپولیس، استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز با توجه به نفرات با کیفیتی که در اختیار دارند از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ شانزدهم محسوب می شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :