الآن دنبال هدف بزرگتری هستیم | نونو سانتو

تاریخ انتشار پست : 1395-9-18 دسته : ورزشی

سرمربی تیم فوتبال پورتوی پرتغال بعد از پیروزی پرگل تیمش برابر قهرمان فصل قبل لیگ برتر انگلیس به تمجید از بازیکنانش پرداخت و عنوان کرد به بازیکنانش افتخار می کند.


وبسایت نود: در شب پایانی رقابت های گروه هفتم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های کپنهاگن دانمارک و پورتوی پرتغال امیدوار به صعود از مرحله گروهی به عنوان تیم دوم بودند تا به همراه لستر سیتی که پیش از این صعودش به عنوان تیم نخست این گروه را مسجل کرده بود، راهی مرحله یک هشتم پایانی شوند. در هفته پایانی از مرحله گروهی، تیم پورتو میزبان لستر سیتی انگلیس بود و موفق شد با پیروزی پرگل برابر این تیم به عنوان تیم دوم گروه راهی مرحله حذفی این رقابتها شود. کپنهاگن هم علیرغم پیروزی برابر اف سی بروژ در جایگاه سوم جدول این گروه قرار گرفت و راهی لیگ اروپا شد.

پورتو در این دیدار موفق شد با نتیجه ۵ بر صفر لستر سیتی، تیمی که علیرغم شرایط نامساعد در لیگ برتر انگلیس در لیگ قهرمانان اروپا خوب نتیجه می گیرد، را شکست دهد تا نونو اسپریتو سانتو سرمربی این تیم از عملکرد شاگردانش حسابی به وجد آید. وی در نشست خبری بعد از بازی به خبرنگاران گفت:

خیلی خوب بازی کردیم، بعد از نتیجه تساوی که برابر کپنهاگن به دست آوردیم، از اهمیت این بازی به خوبی آگاه بودیم. در این بازی خیلی زود به گل رسیدیم و همین امر باعث شد که تیم ما همان فوتبالی را بازی کند که به دنبال آن بودیم. در این بازی با پختگی کامل بازی کردیم. 

نونو سانتو: الآن دنبال هدف بزرگتری هستیم

پورتو

همانطور که بعد از بازی برابر حریف دانمارکی هم گفتیم ما هنوز امیدوار به صعود هستیم، و امشب هم به هدف بعدی خود رسیدیم. هدف اول ما پیروزی و صعود از مرحله پلی آف و غلبه بر حریف دشواری مثل آ اس رم بود. در مرحله گروهی آغاز خوبی نداشتیم اما اشکالات و مناطق ضعف خود را اصلاح کردیم و اکنون موفق شدیم که به جمع ۱۶ تیم برتر اروپا راه پیدا کنیم. واقعاً به تیم خود افتخار می کنم.

منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :