انتصاب یک مخالف طرح تغییرات آب و هوایی در کابینه ترامپ

تاریخ انتشار پست : 1395-9-18 دسته : انتخابات

"اسکات پرویت" به عنوان یکی از حامیان صنایع سوخت های فسیلی، به ریاست سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا برگزیده شد.

انتصاب یک مخالف طرح تغییرات آب و هوایی در کابینه ترامپ

حفاظت از محیط زیست, دولت ترامپ, سیاست ترامپ, سوخت فسیلی, تغییرات آب و هوایی, دونالد ترامپ, آمریکا, بین الملل, اسکات پرویت, آب و هوا

به نقل از طاها پخش به نقل از ایندیپندنت؛ "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور منتخب آمریکا، کمر به نابودی تمامی طرح های ارائه شده از سوی "باراک اوباما"، رئیس جمهور این کشور، بسته است. انتخاب "اسکات پرویت"، دادستان کل اکلاهما، به عنوان رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا را می توان تیر خلاص ترامپ به توافقنامه تغییرات آب و هوایی دانست.

"دونالد ترامپ" یک چهره شناخته شده در مخالفت با طرح تغییرات آب و هوایی را به عنوان رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست برگزید. "اسکات پرویت" از منتقدان سرسخت اوباما در امضای توافقنامه آب و هوایی پاریس بود. وی نیز مانند ترامپ هیچ اعتقادی به تغییرات آب و هوایی و گرم تر شدن کره زمین ندارد و حامی استفاده از سوخت های فسیلی در مصارف صنعتی و خانگی است.

با انتخاب "پرویت" دیگر نمی توان امیدوار بود آمریکا در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ بر تعهدات مالی خود به سازمان ملل در ارتباط با تغییرات آب و هوایی پایبند باشد.

"تراویس نیکولاس"، سخنگوی سازمان صلح سبز، با ابراز نگرانی درمورد انتخاب "پرویت" گفت وی آمریکا را در معرض تهدید جدی قرار می دهد.

نیکولاس در این باره اظهار داشت: "پرویت" موجب می شود آمریکا در عرصه رقابت انرژی های پاک قرن 21 از دیگر کشورهای دنیا عقب بماند. با حضور "اسکات پرویت" در سازمان حفاظت از محیط زیست، مردم و منابع زیست محیطی به دست مردی خواهد افتاد که به هیچ موضوعی در این باره اهمیت نمی دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :