ثبت بیش از 17 میلیون تردد وسایل نقلیه در جاده های استان اردبیل

تاریخ انتشار پست : 1395-9-19 دسته :

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: طبق آمارهای به دست آمده در 8 ماه گذشته سال جاری بیش از 17 میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان اردبیل به ثبت رسیده است.

ثبت بیش از 17 میلیون تردد وسایل نقلیه در جاده های استان اردبیل

وسایل, نقلیه, جاده, اردبیل, ثبت, تردد

به نقل از طاها پخش ؛ سردار حسین عبدی افزود: یکی از اولویت های اساسی نیروی انتظامی استان اردبیل برنامه ریزی های مناسب و دقیق برای کاهش تلفات و تصادفات جاده ای در محورهای مواصلاتی استان اردبیل است که امیدواریم با همکاری سایر نهادهای ذیربط بتوانیم به این اهداف دست یابیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده توسط پلیس راه و سایر نهادها تصادفات منجر به فوت در جاده های استان اردبیل نسبت به سال گذشته کاهش داشته است که باید تلاش کنیم تا با اقدامات پیشگیرانه شاهد کاهش هر چه بیشتر این تصادفات باشیم.

سردار عبدی گفت: هر چند تصادفات منجر به فوتی در جاده های استان اردبیل کاهش داشته است ولی این موضوع باید همواره مورد توجه بوده و وظیفه سنگینی در این خصوص بر عهده نهادهای ذیربط است.

وی افزود: مهندسی ترافیک در دنیای امروزه از جمله مباحث مهم است که امیدواریم دستگاه های اجرایی استان اردبیل با توجه به این موضوع و با همکاری با پلیس راه بتوانند جاده های ایمن و با کمترین تصادفات را در استان اردبیل برنامه ریزی و اقدام کنند.

انتهای پیام/ح

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :