برترین هشتگ های توییتر در سال 2016 اعلام شد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-19 دسته : مجازی

توییتر فهرستی از پرکاربرد ترین و برترین هشتگ هایی که در سال 2016 که در این شبکه اجتماعی استفاده شد را اعلام کرد.

برترین هشتگ های توییتر در سال 2016 اعلام شد

برترین هشتگ ها, برترین هشتگ, برترین هشتگ سال 2016, هشتگ توییتر, هشتگ, برترین هشتگ سال, بهترین هشتگ, پرکاربرد ترین هشتگ, برترین هشتگ توییتر

به نقل از خبرنگار طاها پخشطاها پخش ؛ طبق رویدادهایی که در سراسر دنیا رخ می دهد و اخباری که منتشر می شود، کاربران با استفاده از کلمات کلیدی، هشتگ هایی را در شبکه های اجتماعی می سازند و نسبت به آن ها واکنش نشان می دهند. توییتر اخیرا فهرستی از پرکاربرد ترین و برترین هشتگ های سال 2016 که در این شبکه اجتماعی استفاده شده است را اعلام کرد. در زیر می توانید این فهرست را مشاهده کنید. این هشتگ ها بر طبق تعداد کاربرد آن ها در توییتر رتبه بندی شده است.

1. Rio2016

این هشتگ مربوط به مسابقات المپیک 2016 ریو است که در تابستان انجام شد. با این وجود که مدت زمان بسیاری از پایان آن می گذرد و در حال حاضر کاربردی ندارد، اما استفاده از آن به مقداری بوده است که هنوز در صدر پرکاربرد ترین هشتگ ها قرار دارد.

2. Election2016

این هشتگ مربوط به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا است. طبق اعلام سایت ibtimes این هشتگ به علت پیش بینی هایی که برای نتایج انتخابات آمریکا استفاده می شد، کاربرد بسیاری پیدا کرد و حتی بعد از انتخابات نیز بازخورد های کاربران استفاده از آن را فزونی داد.

3.PokemonGo
این هشتگ مربوط به بازی پوکمان گو است که در روز های اول انتشار آن طرفداران بسیاری در سراسر دنیا پیدا کرد.

4.Euro2016
مسابقات جام ملت های اروپا طرفداران بسیاری در سرار دنیا دارد و کاربران با استفاده از این هشتگ حواشی، اتفاق های جذاب و پیش بینی های خود در مورد یورو 2016 را به اشتراک گذاشتند.

5.Oscars
این هشتگ مربوط به جایزه جشنواره اسکار است که با انتخاب لئوناردو دی کاپریو، کاربران واکنش های بسیاری را با این هشتگ به اشتراک گذاشتند. توییتر می گوید بعد از انتخاب لئوناردو دی کاپریو، 440 هزار پست در دقیقه با هشتگ Oscars در توییتر منتشر شد.

6. Brexit
با خروج انگلستان از اتحادیه اروپا، هشتگ Brexit به یکی از پر کاربرد ترین هشتگ ها تبدیل شد.

7. Black Lives Matter
این هشتگ بعد از کشته شدن یک پسر سیاه پوست دبیرستانی بی گناه توسط یک نگهبان محلی در فلوریدا، برای حمایت از سیاه پوستان شکل گرفت.

8. Trump
انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور کشور آمریکا بسیاری از افراد را در سراسر دنیا در شوک فرو برد. این اتفاق به علت داشتن اهمیت سیاسی بسیار واکنش های بسیاری را در توییتر به دنبال داشت و آن به عنوان یکی از هشتگ های پرکاربرد انتخاب شده است.

9. RIP
در سال 2016 بسیاری از افراد سرشناس مانند دیوید بویی، آلن ریکمن، رونی کوربت از جهان رفتند و کاربران برای ابراز ناراحتی و تسلیت از آنها استفاده کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :