ماهی گیری سعودی ها از آب گل آلود

تاریخ انتشار پست : 1395-9-19 دسته : ورزشی

رسانه های سعودی ها از کم شدن سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا به نفع خود استفاده کردند.


خبرگزاری فارس: بعد از آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا سهمیه ایران را در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2+2 اعلام کرد، رسانه های سعودی آغاز به جوسازی کردند و با مظلوم نمایی خودشان به دنبال ماهیگیری از آب گل آلود شدند.

استقلالروزنامه الوطن عربستان امروز با نوشتن نقل ازی علیه ایران به دنبال گرفتن ماهی از آب گل آلود بود. سعودی ها در این نقل از ابتدا به کم شدن سهمیه ایران از 3+یک به 2+2 پرداختند و علت این اقدام AFC را پرخاشگری هواداران ایرانی عنوان کردند!

این روزنامه چاپ عربستان در ادامه با ادله های واهی ابتدا تیم الهلال را در سال 2013 که برای بازی با استقلال به تهران آمده بود یکی از تیم های ضربه خورده از هواداران ایرانی عنوان کرد و موضوع آب های آلوده را که ادعا واهی سعودی ها در آن زمان بود را مطرح کرد.

بعد از مظلوم نمایی باشگاه های خودشان به موضوع میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا پرداخت که در سال جاری با بهانه جویی های فراوان این بازی ها میان نمایندگان عربستان با ایران در خارج از کشور برگزار شد.

 این اقدامات سودجویانه سعودی ها علیه ایران برای همه روشن است و این اقدامات برای ما نخ نما شده است. سعودی ها از این اتفاق به نفع خود استفاده کردند تا به هر نحوی ثابت کنند که تمام این اتفاقات به خاطر پرخاشگراری هواداران کشورمان بوده است و به دنبال گرفتن ماهی از آب گل آلود هستند.

منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :